Ricky Martin
Fot. Frazer Harrison/Getty Images
Metamorfozy gwiazd

Ricky Martin z nudów zdecydował się na szokującą metamorfozę!

Aż trudno go rozpoznać!

Redakcja VIVA! 22 stycznia 2021 11:30
Ricky Martin
Fot. Frazer Harrison/Getty Images

Ricky Martin to jeden z największych gwiazdorów muzyki latino. Niezwykle utalentowany, przystojny, uroczy. Zazwyczaj jest wierny swojemu wizerunkowi, czyli ciemnym włosom i brodzie w tym samym kolorze, ale kwarantanna sprawiła, ze postanowił to zmienić i zaszaleć! Aż trudno uwierzyć, na jaką metamorfozę się zdecydował. Nigdy byśmy nie podejrzewali go o tak odważny krok!

Ricky Martin w blond brodzie: metamorfoza 2021. 

Ricky Martin od początku swojej kariery wokalnej uznawany był za symbol seksu. Nie przeszkodziło w tym ani pojawienie się na świecie dwójki dzieci piosenkarza urodzonych przez surogatkę w 2008 roku, ani nawet coming out artysty w 2010 roku. Po wyznaniu, że jest heteroseksualny, już oficjalnie pokazywał się swoim partnerem, Carlosem Gonzálezem Abellą, który był jeszcze szkolnym kolegą gwiazdora z Sagrado Corazón w San Juan. Rozstali się po w 2014 roku po 5 latach związku. Z kolejnym partnerem, malarzem Jwanem Yosefe, pojawił się oficjalnie dopiero w kwietniu 2016 roku na gali AMFAR, a już w styczniu 2018 roku wzięli ślub. Z mężem zdecydowali się na kolejne dzieci – córkę Lucię i synka Renna. Oboje przyszli na świat dzięki matce zastępczej. Dziś, są wielką, szczęśliwą rodziną. Zresztą Ricky bardzo chętnie pokazuje dzieciaki i męża na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ricky Martin (@ricky_martin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ricky Martin (@ricky_martin)

Teraz jednak większą sensacją niż zdjęcia z dziećmi, okazała się fotografia, na której Ricky Martin ma... blond brodę! 

Z nudów - rozjaśnianie, podpisał fotkę piosenkarz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ricky Martin (@ricky_martin)

Naszym zdaniem w blondzie wygląda doskonale. I w dodatku młodziej niż do tej pory! Co na to jego fani? Dosłownie oszaleli na widok jego nowego wizerunku!

Niesamowicie!

Ooooo, tak!

Jesteś wspaniały

Mega cool

Część z nich sugeruje też, że idealnie byłoby, gdyby zdecydował się także na rozjaśnienie włosów. Kto wie? Może z nudów podczas kwarantanny faktycznie zdecyduje się na taki krok? Do tej pory najbardziej szalona metamorfoza w wydaniu Ricky'ego Martina to zapuszczenie wąsów, więc widać, że się rozkręca!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.