Ricky Martin, Jwan Yosef
Fot. Dia Dipasupil/Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Ricky Martin po raz pierwszy pokazał twarz najmłodszego synka! Mały Renn skończył roczek

Jak wyglądają wszystkie dzieci wokalisty?

Ksenia Krasko 19 grudnia 2020 06:47
Ricky Martin, Jwan Yosef
Fot. Dia Dipasupil/Getty Images

Słynny wokalista Ricky Martin wraz z mężem Jwanem Yosefem wychowuje czwórkę dzieci: 12-letnich synów Matteo i Valentino, 2-letnią córeczkę Lucię oraz rocznego Renna. Piosenkarz od lat trzyma się tych samych zasad, jeśli chodzi o publikowanie rodzinnych zdjęć na swoich portalach społecznościowych – nie pokazuje twarzy dzieci, dopóki są zupełnie małe. Wielbiciele muzyka szanują jego potrzebę prywatności, ale nie mogli doczekać się fotografii najmłodszej pociechy gwiazdy. Martin właśnie opublikował ją na swoim Instagramie, i możemy zapewnić, że nic słodszego dziś nie zobaczycie!

Ricky Martin - ile ma dzieci? Zdjęcia

Wykonawca hitu She Bangs w 2010 roku ogłosił, że jest homoseksualistą i zaczął publicznie pojawiać się z finansistą Carlosem Gonzálezem Abellą, z którym pozostawał w związku przez pięć lat. Dwa lata wcześniej wokalista po raz pierwszy został ojcem – bliźniacy Matteo i Valentino, jak i ich młodsze rodzeństwo, przyszli na świat dzięki surogatce.

W jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że ​​wychowywanie nastoletnich synów jest prawdziwym wyzwaniem. „Są już nastolatkami i to zaczyna mnie przerażać. Mamy do czynienia z buntem. Czasami słyszymy coś w stylu: „To jest mój pokój! Wynoś się stąd!”, śmiał się. Odpowiedział też na pytanie fanów, czy nie myli chłopców. Jak wytłumaczył, nic takiego mu nie grozi, ponieważ Valentino nosi okulary.

Ricky Martin i Jwan Yosef z synami Matteo i Valentino, 2019 rok

Ricky Martin, Jwan Yosef z dziećmi, dzieci Rickiego Martina
Fot. Paul Morigi/Getty Images

Wkrótce po rozstaniu z Abellą poznał malarza Jwana Yosefa, z którym na początku 2018 roku wziął ślub. W sylwestrową noc tego samego roku Martin ogłosił na swoim Instagramie, że zostali rodzicami uroczej dziewczynki o imieniu Lucia. Wokalista przyznał, że córka zmieniła jego życie i nazywa ją „światłem swoich oczu”. Pierwsze zdjęcie małej Lucii pojawiło się na profilu artysty po kilku miesiącach od jej narodzin.

Podobnie postąpił w przypadku najmłodszego synka Renna. Chociaż o powiększeniu rodziny Martin mówił już wcześniej, a osobiste zdjęcia pojawiały się na jego portalach społecznościowych, fani nigdy nie wiedzieli twarzy chłopca. Być może dlatego fotografia malucha wzbudziła tak wiele pozytywnych emocji w sieci.

Córka Ricky’ego Martina - dwuletnia Lucia

Najmłodszy syn Ricky’ego Martina - Renn

Podczas rozmowy z Out Magazine muzyk przyznał, że jego nietradycyjna rodzina może być inspiracją dla innych. „Chcę, żeby ludzie spojrzeli na mnie, zobaczyli moich bliskich i powiedzieli: „Nie ma w tym nic złego”. To część mojej misji. To także część misji moich dzieci. Pytają mnie o posiadanie dwóch tatusiów, a ja odpowiadam im, że jesteśmy po prostu nowoczesną rodziną. To jest piękne poczucie wolności”, wyznał. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.