Tomasz Sekielski, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Tomasz Sekielski obchodzi dzisiaj 46. urodziny! Jego metamorfoza robi wrażenie!

Schudł ponad 70 kg!

Redakcja VIVA! 24 stycznia 2021 13:30
Tomasz Sekielski, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Tomasz Sekielski przez lata zmagał się z otyłością, która zaczęła zagrażać jego życiu i zdrowiu. W końcu dziennikarz postanowił to zmienić i schudł około 70 kg! Ale to nie koniec przemiany. Po zrzuceniu kilogramów Sekielski zdecydował, że pora na pełną metamorfozę i udał się do barbera. Po charakterystycznej brodzie nie ma już śladu!

Tomasz Sekielski zgolił brodę i zmienił fryzurę

Tomasz Sekielski niedługo zostanie okrzyknięty kameleonem roku! Najpierw we wrześniu pochwalił się spektakularną metamorfozą, pozując w swoich o wiele już za dużych spodniach. Okazało się wtedy, że dziennikarzowi udało się zrzucić aż 70 kilogramów! Była to w dużej mierze zasługa operacji zmniejszenia żołądka, podczas której usunięto aż 4/5 tego narządu. Ale efekty były warte wyrzeczeń:

Musicie przyznać, że po znacznym odchudzeniu dziennikarz wygląda zupełnie inaczej. Zmieniło się nie tylko jego ciało, ale także rysy twarzy! Wygląda po prostu dużo młodziej:

Ale to był dopiero początek zmian. Teraz, tuż przed świętami, dziennikarz udał się do barbera, gdzie zgolił swoją charakterystyczną brodę i skrócił włosy.

Świąteczne strzyżenie i golenie zaliczone. Postanowiłem pozbyć się brody św. Mikołaja (zostały tylko „ostry cień mgły” 🎅🏻), napisał pod postem. 

Poznalibyście go na ulicy?

Fani nie mogą się nachwalić nowego wizerunku:

Rety jaki mlody!!!!teraz to już nie wiadomo czy bardziej słuchać czy patrzeć na Pana 😊👌

Inny człowiek👍👌szacunek za mobilizacje

Ale młodziak!

Jaki przystojniak..,super👍😊

A Wam jak się podoba? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?