Tomasz Sekielski, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Tomasz Sekielski obchodzi dzisiaj 46. urodziny! Jego metamorfoza robi wrażenie!

Schudł ponad 70 kg!

Redakcja VIVA! 24 stycznia 2021 13:30
Tomasz Sekielski, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Tomasz Sekielski przez lata zmagał się z otyłością, która zaczęła zagrażać jego życiu i zdrowiu. W końcu dziennikarz postanowił to zmienić i schudł około 70 kg! Ale to nie koniec przemiany. Po zrzuceniu kilogramów Sekielski zdecydował, że pora na pełną metamorfozę i udał się do barbera. Po charakterystycznej brodzie nie ma już śladu!

Tomasz Sekielski zgolił brodę i zmienił fryzurę

Tomasz Sekielski niedługo zostanie okrzyknięty kameleonem roku! Najpierw we wrześniu pochwalił się spektakularną metamorfozą, pozując w swoich o wiele już za dużych spodniach. Okazało się wtedy, że dziennikarzowi udało się zrzucić aż 70 kilogramów! Była to w dużej mierze zasługa operacji zmniejszenia żołądka, podczas której usunięto aż 4/5 tego narządu. Ale efekty były warte wyrzeczeń:

Musicie przyznać, że po znacznym odchudzeniu dziennikarz wygląda zupełnie inaczej. Zmieniło się nie tylko jego ciało, ale także rysy twarzy! Wygląda po prostu dużo młodziej:

Ale to był dopiero początek zmian. Teraz, tuż przed świętami, dziennikarz udał się do barbera, gdzie zgolił swoją charakterystyczną brodę i skrócił włosy.

Świąteczne strzyżenie i golenie zaliczone. Postanowiłem pozbyć się brody św. Mikołaja (zostały tylko „ostry cień mgły” 🎅🏻), napisał pod postem. 

Poznalibyście go na ulicy?

Fani nie mogą się nachwalić nowego wizerunku:

Rety jaki mlody!!!!teraz to już nie wiadomo czy bardziej słuchać czy patrzeć na Pana 😊👌

Inny człowiek👍👌szacunek za mobilizacje

Ale młodziak!

Jaki przystojniak..,super👍😊

A Wam jak się podoba? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!