Ricky Martin juz tak nie wyglada
Fot. Instagram
Ze świata urody

Ricky Martin już tak nie wygląda! Aż trudno go rozpoznać!

Wokalista przeszedł niezwykłą metamorfozę!

Aleksandra Frankowska 11 września 2020 15:30
Ricky Martin juz tak nie wyglada
Fot. Instagram

Ricky Martin to jeden z najpopularniejszych wokalistów latino na świecie. Pochodzący z Portoryko gwiazdor przez lata uznawany był za ideał mężczyzny – przystojny, dobrze zbudowany, z szarmanckim uśmiechem. Chodzący model! Spekulacje na temat jego prywatnego życia trwały bardzo długo. Wszyscy zastanawiali się, której kobiecie uda się usidlić wokalistę. Okazało się, że … żadnej! Ricky Martin w 2010 roku ujawnił, że jest homoseksualistą. Piosenkarz wciąż koncertuje, chociaż słychać o nim coraz mniej. Na swoim najnowszym zdjęciu pochwalił się niezwykłą metamorfozą!

Kariera Rickiego Martina

Jego prawdziwe imię to Enrique Jose Morales. O sławie i wielkiej scenie marzył jeszcze jako dziecko. Udało mu się to dzięki występom w grupie muzycznej Menudo, a także dzięki rolom w serialach i telenowelach. Jego kariera potoczyła się niezwykle szybko, a utwór Livin La Vida Loca był na językach wszystkich ludzi na świecie. Koncertował z takimi gwiazdami jak Madonna czy Christina Aguilera.

Życie prywatne Rickiego Martina

Kiedy w 2010 roku uciął wszystkie spekulacje na temat swojej orientacji i ogłosił światu, że jego serce może należeć zarówno do kobiety i mężczyzny, poczuł, że w końcu jest sobą. Preludium do tego wyznania była propozycja Madonny, która chciała, aby Martin został ojcem jej dziecka. Gwiazdor wówczas odmówił. W międzyczasie swojej wielkiej kariery czterokrotnie został ojcem. Obecnie pozostaje w szczęśliwym związku z armeńsko-syryjskim artystą Jwanem Yosefem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Te amo Jwano. Inta hayati.

Post udostępniony przez Ricky Martin (@ricky_martin)

Ricky Martin zapuścił wąsy

Jego najnowsze zdjęcie na Instagramie wywołało falę poruszenia wśród fanów. Ricky Martin, który słynął z delikatnego zarostu, a nawet i perfekcyjnie gładkiej skóry twarzy, zapuścił wąsy. Na zdjęciu ewidentnie można dopatrzeć się również siwych włosów, które dodają wokaliście jeszcze większego uroku. Trzeba przyznać, że im jest starszy, tym przystojniejszy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Now.

Post udostępniony przez Ricky Martin (@ricky_martin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PAUSA #pausaplay LINK IN BIO

Post udostępniony przez Ricky Martin (@ricky_martin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Human rights, human rights and more human right. SIMPLE! @humanrightscampaign . 📸:@paulmorigi

Post udostępniony przez Ricky Martin (@ricky_martin)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.