Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi

Oliwia Bieniuk pokazała bardzo zmysłowe zdjęcie w koronkowej bieliźnie!

Córka Anny Przybylskiej bierze udział w coraz odważniejszych sesjach!

Marta Cieplak 22 marca 2021 19:30
Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Oliwia Bieniuk ma zaledwie 18 lat, a już robi karierę! I nie mówimy tylko o Instagramie, na którym obserwuje ją już prawie 200 tysięcy obserwujących, ale także o modelingu oraz aktorstwie. W zeszłym roku córka Anny Przybylskiej zagrała w pierwszym filmie Reżyser życia, a także podpisała swój pierwszy kontrakt i wzięła udział w kampanii torebek znanej marki. Ale to dla niej wciąż mało. Mimo tego, że interesuje się aktorstwem i chodzi nawet do klasy o profilu teatralno-filmowym, to jednak na razie najbardziej ciągnie ją do modelingu. To zresztą słuszna decyzja, bo młoda gwiazda ma zadatki na wielką gwiazdę i jest niezwykle fotogeniczna. Dlatego też co chwila pokazuje efekty najnowszych sesji. Tym razem zaskoczyła odważną sesją w koronkowej bieliźnie! Musimy przyznać, że młoda gwiazda robi wrażenie na zdjęciach!

Oliwia Bieniuk na zdjęciu w koronkowym staniku 

W 2020 roku Oliwia Bieniuk zachwyciła fanów i media sesją beauty z przyklejonymi do twarzy kwiatami. Wyglądała na ich zupełnie jak supermodelka młodego pokolenia, Kaia Gerber! Sami przyznajcie, że fotografie robią wrażenie:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk pokazała nieznane zdjęcie z mamą, Anią Przybylską!

Potem zaskoczyła fanów kolażem czarno-białych zdjęć, na których do złudzenia przypominała swoją mamę, Annę Przybylską:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @oliwia.bieniuk

W tym roku postawiła natomiast na sesje całej sylwetki, w dodatku bez bielizny – Oliwia Bieniuk zapozowała w marynarce założonej na gołe ciało. Była to jak do tej pory najodważniejsza sesja młodej gwiazdy. I choć dla niektórych kontrowersyjna, to naszym zdaniem zrobiona z ogromnym wyczuciem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk zdradziła, czy jest na diecie!

Teraz Oliwia Bieniuk udostępniła kolejną fotografię z tej samej sesji, ale tym razem pod marynarką widać czarny, zmysłowy koronkowy biustonosz! Za aparatem, choć tym razem analogowym, jak zawsze stanęła Martyna Milczarek, znana na Instagramie jako Venetjen. Panie uwielbiają razem pracować, a efekty tej współpracy są zawsze zachwycające! Tylko spójrzcie:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @oliwia.bieniuk

Fani natychmiast zasypali ją komplementami:

Piękna!

Zachwyt absolutny!

Cudnie

Super zdjęcie

Oliwia Bieniuk zdobyła się na szczere wyznanie. W czym jest podobna do mamy?

Do tego pod postem natychmiast pojawiły się pytania o model i markę biustonosza, więc to pewnie tylko kwestia czasu, kiedy Oliwia podpisze intratny kontrakt reklamowy z marką bieliźnianą lub modową! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.