Oliwia-Bieniuk-2020
Fot. Instagram/OliwiaBieniuk
O TYM SIĘ MÓWI

Udany debiut Oliwii Bieniuk. Film, w którym wzięła udział, ma istotny przekaz

Produkcja „Jak nie zgubić siebie” już dostępna na portalu YouTube

Ksenia Krasko 2 września 2020 15:52
Oliwia-Bieniuk-2020
Fot. Instagram/OliwiaBieniuk

Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, wzięła udział w najnowszym projekcie Daniela Rusina, znanego pod pseudonimem Reżyser Życia. Produkcja Jak nie zgubić siebie pojawiła się już na portalu YouTube, i jak się okazuje, ma niezwykle istotny przekaz. Jak Oliwia poradziła sobie przed kamerą?

Oliwia Bieniuk - film na YouTube

Oprócz Oliwii Bieniuk, w produkcji wzięły udział m.in. Ola Nowak, Weronika Sowa (Wersow), Lena Kociszewska (Lena Moonlight), Agata Fąk (Fagata) i Magda Bereda. „Poradziły sobie świetne. Intuicja mnie nie zawiodła, by właśnie je zaprosić do projektu”, pisał na Instagramie Daniel Rusin. Dziewczynom towarzyszą doświadczeni aktorzy, czyli Andrzej Grabowski i Piotr Cyrwus.

Zgodnie z zapowiedzią, film trafił już na portal YouTube. Jak czytamy w opisie, „powstał po to, aby wesprzeć chorych u kresu życia i ich najbliższych”, a Magda Bereda „specjalnie dla tego filmu nagrała piosenkę, napisaną po śmierci swojego dziadka, pomagającą przetrwać czas pożegnania z bliskimi”.

„W wyniku pandemii COVID-19, najstarsze w Polsce Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie potrzebuje pozyskać ponad milion złotych, aby dalej pomagać. Nadzieja na przyszłość jest w każdym z nas!”, apeluje Reżyser Życia i zachęca do wsparcia zbiórki dostępnej tu: pomagam.pl/pola-nadziei.

Temat produkcji, choć trudny, nie jest obcy większości z nas. Być może dlatego warto obejrzeć film „Jak nie zgubić siebie” i poświęcić chwilę na refleksję. 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.