Oliwia Bieniuk, Viva! 19/2023
Fot. Zuza Krajewska
Z ŻYCIA GWIAZD

Oliwia Bieniuk pokazała prywatną wiadomość. Dotyczyła zmarłej Anny Przybylskiej 

Córka aktorki otworzyła się przed obserwatorami 

Dorota Falkowska 6 kwietnia 2024 08:56
Oliwia Bieniuk, Viva! 19/2023
Fot. Zuza Krajewska

Dotychczas usłyszała już wiele porównań do sławnej mamy, m.in. ze względu na urodę. Profil na Instagramie Oliwii Bieniuk śledzi ok. 300 tysięcy obserwujących i od czasu do czasu córka Anny Przybylskiej mierzy się z przykrymi komentarzami na swój temat. Ostatnio pokazała jeden z nich. Wiadomość internautki nawiązywała tym razem bezpośrednio do mamy Oliwii...

Oliwia Bieniuk otrzymała wiadomość od internautki. Chodzi o jej mamę

Oliwia Bieniuk jest najstarszym dzieckiem zmarłej przedwcześnie aktorki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. 21-latka spełnia dziś swoje marzenia i idzie w ślady mamy. Obecnie jest studentką Warszawskiej Szkoły Filmowej i zdobywa pierwsze doświadczenia na polu aktorskim. "Mama zabierała mnie na sesje, które bardzo mi się podobały, i w ogóle uważałam, że aktorka ma barwne życie", wyznała w jednym z wywiadów. Widzowie mogli oglądać ją dotychczas w serialu "Gliniarze", Oliwia ma za sobą również udział w "Tańcu z Gwiazdami".

21-latka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil śledzi ponad 294 tysiące użytkowników. Pokazywanie kadrów ze swojej codzienności przy tak obszernej grupie odbiorców często oznacza także mierzenie się z przykrymi komentarzami. Tym razem nie ominęło to także Oliwii, która, mimo że jest przyzwyczajona do porównań do swojej mamy, tego rodzaju wiadomość mogła zaskoczyć i ją. 

Zobacz też: Jego wykonanie utworu „Sen o Warszawie” przeszło do historii show TTBZ, na co dzień bardzo strzeże prywatności. Kim jest Filip Lato? 

Oliwia Bieniuk, sesja dla magazynu VIVA!, 2023 r. 

Oliwia Bieniuk, Viva! 19/2023
Fot. Zuza Krajewska

Oliwia Bieniuk: reakcja na przykry komentarz na swój temat 

Po tym, jak Bieniuk opublikowała zdjęcie, na którym pozuje ubrana w krótki top, obserwatorka skomentowała bez ogródek, że wolałaby oglądać mamę Oliwii... "Brawo, ale bardziej wolałabym Anię widzieć", napisała w wiadomości prywatnej użytkowniczka. 

Córka Anny Przybylskiej postanowiła upublicznić otrzymaną wiadomość, a przy tym pokazać, że podobne uszczypliwości nie robią na niej wrażenia. 

"Dobry wieczór", skomentowała z przekąsem i dodała emotkę z oczami w kształcie serduszek. 

Czytaj także: Małgosia Bela wyszła za milionera, wróżono im wspaniałą przyszłość. Zaledwie rok później odeszła, by związać się z miłością swojego życia

Oliwia Bieniuk pokazała prywatną wiadomość. Dotyczyła zmarłej Anny Przybylskiej 
Fot. instagram @oliwia.bieniuk

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.