Anna Przybylska z dziećmi, Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Oliwia Bieniuk pokazała wyjątkową pamiątkę po mamie. Wzruszający widok...

17-latka zdradziła też najbliższe plany - matura, prawo jazdy...

Rafał Kowalski 13 sierpnia 2020 12:53
Anna Przybylska z dziećmi, Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/MOVE

Prawie sześć lat temu Anna Przybylska przegrała trudną walkę z rakiem trzustki. Aktorka osierociła trójkę dzieci – Szymona, Jana i Oliwię. Dziś dziewczynka ma 17 lat i wszystkie warunki, by z powodzeniem pójść w zawodowe ślady mamy. Nastolatka jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Na samym Instagramie obserwuje ją aż 147 tysięcy internuatów. Co ostatnio zdradziła swoim wielbicielom?

Pytania fanów do Oliwii Bieniuk – pamiątka po mamie, matura, prawo jazdy

Siedemnastoletnia córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka poprosiła wczoraj fanów o zadanie jej pytań. Gwiazda młodego pokolenia wybrała kilka i w ten sposób dowiedzieliśmy się, co Oliwia planuje zdawać na maturze. To najprawdopodobniej przedmioty, których już dziś uczy się w poszerzonej formie. „Rozszerzam polski, angielski i historię. Chciałam też hiszpański, ale nie mogłam, bo musiałabym się przenieść do innej klasy”, odpowiedziała nastolatka.

Na Instastory wspomniała też o kolejnym wyzwaniu, które ją czeka. „Będę robić kurs prawa jazdy, ale dopiero we wrześniu. Teraz bym nie mogła, bo ciągle gdzieś wyjeżdżam i nie ma mnie w domu. Nastawiona jestem pozytywnie, mam nadzieję, że zdam za pierwszym razem i nie będzie żadnych problemów”, wyjawiła Oliwia Bieniuk.

Z Q&A Oliwii dowiedzieliśmy się też, że córka Anny Przybylskiej obchodzi urodziny 18 października a nie 22-go, jak podawane jest to na Wikipedii i innych stronach internetowych.

Pod koniec serii pytań padło też to, skąd 17-latka ma piękne kolczyki prezentowane podczas wirtualnego spotkania z fanami. „Kolczyki są po mojej mamusi”, powiedziała poruszająco Oliwia Bieniuk.

Piękną pamiątką po mamie możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej. Też widzicie ogromne podobieństwo nastolatki do swoich rodziców? 

Oliwia Bieniuk, Q&A, Data urodzin, pamiątka po mamie
Fot. InstaStory Oliwii Bieniuk

Oliwia Bieniuk 2020
Fot. Instagram/Oliwia Bieniuk

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.