Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Oliwia Bieniuk pokazała nieznane zdjęcie z mamą, Anną Przybylską

Kadr chwyta za serce

Olga Figaszewska 19 listopada 2020 08:48
Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Oliwia Bieniuk idzie w ślady mamy, Anny Przybylskiej. Córka aktorki wystąpiła ostatnio w krótkometrażowym filmie. Nie ukrywa, ze myśli o studiach w szkole teatralnej. Na razie uczęszcza do liceum, do klasy o profilu teatralno-filmowym. „Podoba mi się ten zawód. Pasjonuję się nim i naprawdę lubię odgrywać różne role”, mówiła ostatnio Krystynie Pytlakowskiej w wywiadzie VIVY!. Oliwia Bieniuk zwierzała się nam wówczas, że nie wie, czy mama byłaby zadowolona z jej decyzji. Córka Ani Przybylskiej stawia także pierwsze kroki w świecie modelingu. Teraz podzieliła się z obserwatorami nieznaną fotografią z Anią Przybylską. To pierwsze zdjęcie z sesji z mamą. Kadr porusza. 

Oliwia Bieniuk opublikowała zdjęcie z pierwszej sesji z mamą

Oliwia Bieniuk jeszcze jako malutka dziewczynka przyglądała się pracy mamy. Ania Przybylska zabierała swoją córkę na plany produkcyjne i sesje.

„Mama zabierała mnie na sesje, które bardzo mi się podobały, i w ogóle uważałam, że aktorka ma barwne życie. (…) Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia”, dodawała w VIVIE!.

Bez wątpienia Oliwia Bieniuk odziedziczyła po mamie talent i urodę. 18-latka marzy o tym, by pojawiać się przed obiektywem w roli modelki. Ma już na swoim koncie kilka profesjonalnych sesji zdjęciowych.  Chciałaby połączyć to z karierą aktorską. Na razie Oliwia skupia się na nauce w szkole.

Teraz, przy okazji udzielania odpowiedzi na pytania internautów, podzieliła się z obserwatorami swoją pierwszą sesją z mamą. Na zdjęciu widać kilkuletnią Oliwkę w objęciach Ani Przybylskiej. Trudno oderwać od nich wzrok.  

Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska
Fot. sreen Instagram/@oliwia.bieniuk

Anna Przybylska z dziećmi w sesji VIVY! w 2011 roku:

Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, Anna Przybylska, VIVA! grudzień 2011, VIVA! 25/2011
Fot. Marlena Bielińska/move

Oliwia Bieniuk w sesji VIVY!, 2020 rok:

Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.