Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi

Oliwia Bieniuk zdradziła, czy jest na diecie!

Poznajcie jej sposoby na idealną sylwetkę!

Redakcja VIVA! 19 listopada 2020 14:30
Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Oliwia Bieniuk jest w ostatnich miesiącach jedną z najpopularniejszych młodych gwiazd. I jak przyznało na influencerkę, publikuje bardzo dużo treści na swoich kanałach społecznościowych. Chętnie odpowiada też na pytania zadawane przez internautów bo wie, że taka aktywność to teraz klucz do sukcesu. Z ostatniej rundy Q&A na instastories Oliwii można się o niej sporo dowiedzieć!

Czy Oliwia Bieniuk jest na diecie?

Jedno z pierwszych pytań, które się pojawiły na jej profilu, brzmiało: „Co ćwiczysz, ile czasu i ile razy w tygodniu?”. Wcale nas to nie dziwi, bo rzeczywiście młoda gwiazda ma perfekcyjne ciało. I pewnie wiele dziewczyn w jej wieku chciałoby wyglądać podobnie.

Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Oliwia odpowiedziała, że trenuje gimnastykę sportową. To wiele wyjaśnia – w końcu niezwykle wymagająca dyscyplina sportu. Młoda gwiazda dodała też, że:

Oprócz gimnastyki chodziłam jeszcze na siłkę i zamknęli teraz.

Fani byli też ciekawi, czy córka Anny Przybylskiej jest na diecie. W końcu tak dużo mówi się o tym, że w świecie modelingu dziewczyny jedzą głównie sałatę albo cierpią na zaburzenia odżywiania. Jednak odpowiedź Oliwii może wszystkich uspokoić:

Nie mam specjalnej diety. Jem raczej wszystko, ale też bez przesady. To nie znaczy, że jem codziennie kilogram słodyczy 

Gdy followersi spytali ją, czy chce zapuścić włosy odpisała: Tak, chciałabym mieć znowu długie. Ale najbardziej zaskoczył wszystkich fakt, że odpowiedź zilustrowała zdjęciem z pierwszej sesji ze swoją mamą, na którym Oliwka miała pewnie 3 latka. I oczywiście długie włosy!

pierwsza-sesja-oliwii-bieniuk-z-mama
Fot. v

A wy chcielibyście by wróciła do starej długości?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @oliwia.bieniuk

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.