Olga Frycz 2019
Fot. Instagram/OlgaFrycz
metamorfozy gwiazd

Olga Frycz już tak nie wygląda! Gwiazda zmieniła kolor włosów…

Aktorka została blondynką. Fani są zachwyceni nową fryzurą!

Redakcja VIVA! 2 lutego 2021 10:30
Olga Frycz 2019
Fot. Instagram/OlgaFrycz

Olga Frycz jest znana ze skromnego i naturalnego wyglądu. Aktorka od zawsze była wierna klasycznemu, krótkiemu cięciu i prostej fryzurze. Aktorka, która bardzo rzadko eksperymentuje ze swoim wyglądem, kilka miesięcy temu zaskoczyła spektakularną metamorfozą. Mama małej Heleny pokazała się wtedy w długich włosach. Teraz przyszedł czas na kolejną metamorfozę!

Olga Frycz zmieniła fryzurę! Teraz jest blondynką

Olga Frycz zaskoczyła fanów, publikując na swoim profilu na Instagramie piękne zdjęcie w nowej fryzurze. Przyzwyczajeni do stonowanego, rzadko zmieniającego się wizerunku gwiazdy, fani nie spodziewali się tak wyrazistej metamorfozy. Aktorka nie tylko przefarbowała włosy na szykowny jasny blond, ale przede wszystkim ścięła je aż do ramion! Post, w którym  pokazała nową fryzurą opatrzyła komentarzem:

„Mamusiu, wyglądałaś przepięknie jak stąd na koniec świata i jeszcze dalej - powiedziała do mnie moja córeczka kilka dni temu. To był miły komplement muszę przyznać. Dziękuję Marcie Zawiślańskiej za super fryz i kolor. A Tobie Magdalena Wójcicka za zdjęcia”.

Ciekawe, że nowa fryzura Frycz wywołała sensację nie tylko wśród fanów Frycz, ale też wśród jej znanych znajomych:

Bardzo ładnie - napisała Agata Rubik.

No bosko w tej fryzurce - skomentowała Magda Steczkowska.

TAGI #Olga Frycz

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.