Lirene Olga Frycz
Fot. Materiały prasowe
VIVA! Eko

Olga Frycz stawia na naturalną pielęgnację!

Dzięki tym kosmetykom dba o urodę i środowisko!

Artykuł sponsorowany 17 marca 2020 09:50
Lirene Olga Frycz
Fot. Materiały prasowe

W dobie gwałtownych zmian klimatu i szybkiego rozwoju cywilizacyjnego, coraz większego znaczenia nabierają działania proekologiczne. To bardzo ważne, bowiem przyjmując postawę przyjazną środowisku - zmieniając nawyki i dokonując właściwych wyborów możemy, choć w niewielkim stopniu, przyczynić się do zmniejszenia destrukcyjnego wpływu człowieka na planetę. 

Jak małymi krokami zmieniać świat na lepsze?

Najważniejsze są niewielkie, angażujące duże grono osób działania w zgodzie z naturą, które prowadzą do znaczących przemian. Doskonale wie o tym marka Lirene, kierująca się zasadą zrównoważonej i odpowiedzialnej produkcji kosmetyków. 

W trosce o zdrowie naszej skóry i przyszłość planety, Ekspertki Laboratorium Naukowego Lirene stworzyły nową linię Lirene Natura, opartą na składnikach pochodzenia organicznego oraz formułach, zawierających od 95% do 100% komponentów pochodzenia naturalnego.

Lirene jest eko! Odkrywamy sekrety linii Lirene Natura

W linii Lirene Natura znajdziemy pełną gamę kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, które swoim zaufaniem obdarzyły aktorka Olga Frycz oraz influencerka-ekolożka Paulina Górska, miłośniczki pielęgnacji opartej na składnikach pochodzenia naturalnego. 

„Jeśli tak, jak ja masz wielkie zaufanie do naturalnych kosmetyków, wypróbuj stworzoną przez ekspertki Lirene nową linię NATURA!” - zachęca Olga Frycz, ambasadorka marki Lirene.

Lirene Natura
Fot. Materiały prasowe

Sekretem skuteczności kremów do twarzy Lirene Natura są plantsomy – certyfikowane ekstrakty roślinne o wysokim stężeniu, pochodzące z monitorowanych, ekologicznych upraw, które Ekspertki Lirene zamknęły w liposomowych otoczkach. W praktyce, to autorskie rozwiązanie umożliwia lepsze przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry oraz kontroluje ich uwalnianie.

Naturalny skład to nie jedyne ekorozwiązanie zastosowane w linii Lirene Natura. W trosce o czystą planetę, opakowania wszystkich produktów nadają się do recyklingu. Co więcej, kartoniki pozbawione są celofanu, słoiki kremów składają się w 30% ze stłuczki szklanej, a tuby wykonane są w 90% z zielonego polietylenu I’m Green, pochodzącego z trzciny cukrowej. W trakcie produkcji tego typu ekotub, poprzez wychwytywanie CO2 podczas cyklu produkcyjnego, emitowana jest mniejsza ilość gazów cieplarnianych.

Ekokosmetyki, po które warto sięgać

Tym, co szczególnie warto wymienić na zdrowsze dla naszej skóry i środowiska, są kremy używane na co dzień. W linii Lirene Natura znajdziemy takie, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających typów skóry.  

ECO krem przeciwzmarszczkowy na dzień i ECO krem wygładzająco-regenerujący na noc zostały stworzone przez kobiety i z myślą o kobietach. Zawierają 98% składników pochodzenia naturalnego, pochodzących z upraw ekologicznych, a ich jakość potwierdza certyfikat EcoCert. Co istotne, są także cruelty-free, a do produkcji ich opakowań nie wykorzystano celofanu. Jak działają?

Kompleksowo. Ekstrakt z kwiatów wiśni zamknięty w plantsomie, przenikając w głąb naskórka wygładza zmarszczki oraz zmniejsza ich widoczność. Naturalna witamina E, wychwytując nadmiar wolnych rodników, ogranicza i hamuje proces starzenia się skóry. Woda lodowcowa, naturalnie bogata w pierwiastki i minerały, głęboko nawilża skórę, poprawiając jej elastyczność. Cenny olej arganowy i masło shea, znane ze swojego dobroczynnego działania, intensywnie wygładzają, regenerują i ujędrniają skórę.

Wszystko po to, aby dodać nam, kobietom pewności siebie i energii płynącej z natury.

Lirene Natura
Fot. Materiały prasowe

Artykuł powstał z udziałem marki Lirene. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.