Olga Frycz
Fot. instagram@toja_mama
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Olga Frycz w pierwszym wywiadzie po narodzinach córeczki! 

„Na razie jestem entuzjastką, zobaczymy, jak będzie za miesiąc”

Olga Figaszewska 11 października 2018 10:15
Olga Frycz
Fot. instagram@toja_mama

Olga Frycz trzy tygodnie temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Mała Helenka jest oczkiem w głowie szczęśliwych rodziców. Aktorka pojawiła się w czwartek w Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała o swojej pasji, a także pierwszych tygodniach po narodzinach córeczki! 

Olga Frycz o macierzyństwie i pasji do haftowania 

Jej przygoda z haftowaniem zaczęła się, gdy Olga Frycz miała zaledwie osiem lat. Jednak dość niedawno aktorka podzieliła się ze światem swoimi zdolnościami. Talent do rzeczy manualnych odziedziczyła po tacie. Zaczynała od haftu krzyżykowego, potem zmieniła swoją technikę. Prace, które zamieszcza na Istagramie zachwycają! 

„Jestem cierpliwa, to mnie uspokaja. A przy okazji daje mi to możliwość wspierania różnych fundacji, z którymi działam od lat”, tłumaczy gwiazda. 

W ciąży Olga Frycz miała dużo wolnego czasu. By go twórczo spożytkować, zaczęła wyszywać. Teraz skupia się na opiekę nad córeczką. 

„Jestem przeszczęśliwa. Mogę wstawać w nocy, jestem na to przygotowana. Matka musi być cały czas czujna. Na razie jestem entuzjastką, zobaczymy, jak będzie za miesiąc”, dodaje. W opiece nad Helenką może liczyć na wsparcie rodziców i ukochanego partnera. „Wszyscy są bardzo zaangażowani. Pomoc mamy jest niezastąpiona. Mama przyjeżdża do nas specjalnie z Krakowa”, dodaje. Mimo wielu obowiązków znajduje chwile dla siebie. 

Czy gwiazda w najbliższym czasie planuje wrócić do pracy? Aktorka podkreśla, że myśli o powrocie,  ale to nie jest coś, co dominuje jej myślenie. „Na razie chciałabym się skupić na wychowaniu dziecka. Zobaczymy jak będzie z pracą. Czas pokaże”, mówi Olga Frycz w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pozdrawiam 🍂🍁🐿 #pozdrawiam #jesień #spacer #insta #insta #niemogłamsiępowstrzymać 🍂🍁🐿

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Z całego mojego serca pragnę podziękować Dyrekcji oraz Personelowi Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny za stworzenie mi idealnych warunków do przywitania na świecie naszej córeczki Heleny. Dziękuję za wspaniałą opiekę położniczą (szczególnie dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość i za życzliwość kochanej pani położnej Natalii Michalczuk). Ogromne podziękowania dla dr n. med. Marty Szajnik , za przeprowadzenie mnie przez magiczny okres ciąży oraz za to, że była przy mnie i czułam się bardzo bezpiecznie i spokojnie podczas tego najważniejszego wydarzenia jakim był poród. Dziękuję również mgr. Joannie Mróz za wprowadzenie mnie w tajniki połogu i macierzyństwa na szkole rodzenia. Jestem wdzięczna, szczęśliwa, zaopiekowana i gotowa na rozpoczęcie najpiękniejszej przygody mojego życia właśnie dzięki Wam ! 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸 @xgriszkax 💕🌸🌷💕Dziękuję Zuzi @_zussska_ 💕🌸💕 i mojej kochanej Mamie 💕🌸💕 #letsgetthepartystarted

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.