Olga Frycz 2019
Fot. Instagram/OlgaFrycz
ze świata urody

Fani zaniepokojeni zdjęciem Olgi Frycz. Aktorka wyraźnie schudła!

"Dlaczego Pani tak chudnie?"

Paulina Filipowicz 4 listopada 2019 14:32
Olga Frycz 2019
Fot. Instagram/OlgaFrycz

Olga Frycz to młoda polska aktorka, córka znanego aktora Jana Frycza. Popularność zdobyła rolą Basi w filmie Wszystko, co kocham. Role w filmie Weiser i Boże skrawki przyniosły jej nominację do Polskich Nagród Filmowych. Olga Frycz należy także do grona instagramowych mam, które nie boją się pokazać, jak naprawdę wygląda życie po narodzinach dziecka. Aktorka w mediach społecznościowych chętnie dzieli się szczegółami z codziennego życia i zdjęciami córeczki. Na początku września Olga Frycz ogłosiła również rozstanie ze swoim partnerem publikując wspólne zdjęcie na swoim profilu. Mamy najcudowniejszą córkę na świecie, obydwoje kochamy Helenę miłością nie do opisania i właśnie dlatego rozstajemy się w zrozumieniu i zgodzie - podkreśliła aktorka po rozstaniu.

Olga Frycz w ciąży JAMNIK
Fot. instagram@toja_mama

Olga Frycz wyraźnie schudła 2019

Fani aktorki są jednak zaniepokojeni ostatnim zdjęciem, które opublikowała na Instagramie. Olga Frycz udostępniła zdjęcie z warszawskiego lotniska, na którym siedzi w dresie, z paszportem w ręku i dużym uśmiechem na twarzy. "Długa podróż przed nami, oj długa, ale na miejscu czeka na nas słoneczko i piaseczek" – napisała aktorka. 

Wśród sporej ilości pozytywnych komentarzy, pojawiły się również głosy zaniepokojonych fanów aktorki. Zwrócili oni uwagę na spadek wagi młodej mamy: 


Pięknej wyprawy chudzinko, Dlaczego Pani tak chudnie? – pisali wystraszeni obserwatorzy.

Jak chudnie Olga Frycz jesienią 2019?

Olga Frycz nie ukrywa, że po narodzinach córeczki postanowiła stopniowo wracać do swojej sylwetki, co również udokumentowała na swoim profilu na Instagramie. Aktorka próbowała jogi i boksu tajskiego, a w komentarzu pod jednym ze zdjęć zdradziła więcej szczegółów: "O tym osobny post (...) Nie jem ciasteczek, mniej mentosów, skittlesów i landrynek. I biegam... za dzieckiem. Ale to naprawdę w wielkim skrócie" – napisała. Fani obawiają się, że przyczyną utraty kilogramów może być niedawne rozstanie. Mamy nadzieję, że wakacje w Indonezji w gronie najbliższych pomogą aktorce odpocząć i zrelaksować się. Z niecierpliwością czekamy na więcej zdjęć ze egzotycznej wyprawy.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.