Oliwia Bieniuk po wakacjach 2020
Fot. Instagram
Ze świata urody

Odmieniona Oliwia Bieniuk po wakacjach, pokazała najnowsze zdjęcie

W nowej fryzurze i opaleniźnie jeszcze bardziej przypomina mamę!

Aleksandra Frankowska 11 sierpnia 2020 11:30
Oliwia Bieniuk po wakacjach 2020
Fot. Instagram

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka rośnie na prawdziwą gwiazdę Instagrama. Młoda dziewczyna, która staje się coraz bardziej podobna do swojej zmarłej mamy zdobywa coraz więcej obserwatorów, a jej osobą zaczynają interesować się wpływowe marki. Nic dziwnego – jej uroda jest wyjątkowa i z pewnością już niedługo stanie się twarzą niejednej kampanii reklamowej.

Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie po wakacjach 2020

Młoda gwiazda chętnie pozuje do zdjęć, które publikuje na swoim Instagramie, a latem chwali się piękną, oliwkową opalenizną. Każde jej zdjęcie zdobywa tysiące lajków, a fani rozpisują się na temat jej wyjątkowej urody. Po wakacjach na słonecznej Ibizie, Oliwia wróciła jeszcze bardziej opalona i z pewnością wypoczęta. Odpoczywała tam w towarzystwie swoich braci, ojca, a także Natalii Siwiec i jej rodziny.

Zapowiedź najnowszej kampanii reklamowej z Oliwią Bieniuk 2020

Najnowsze zdjęcie na profilu Oliwii wywołało zachwyt, kiedy gwiazda zaprezentowała się w zawadiackiej fryzurze i białej bluzie z charakterystycznym logo. Dwa koczki w stylu lat 90-tych przykuły uwagę fanów, którzy od razu zauważyli podobieństwo do Anny Przybylskiej. Oliwia podpisała zdjęcie dość tajemniczo, informując, że jest to zapowiedź nowej kampanii reklamowej. Domyślacie się jakiej?

Jarosław Bieniuk o karierze córki

Ojciec dziewczynki sprawuje jednak pieczę nad jej wychowaniem i dba o to, aby najważniejsza była dla niej na ten moment nauka. Również Anna Przybylska bardzo walczyła, aby paparazzi nie zakłócali jej rodzinnego życia, chroniąc dzieci przed zdjęciami i plotkami. O Oliwii wiadomo jedynie, że uczęszcza na zajęcia z aktorstwa, które są jej prawdziwą pasją.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

On set, domyślacie się co to za kampania?🥳

Post udostępniony przez 𝓞𝓵𝓲𝔀𝓲𝓪💫 (@oliwia.bieniuk)

Teraz jest czas na naukę. Oliwia musi dojrzeć emocjonalnie, by wejść do show-biznesu. Ma na to czas.

Jej najnowsze zdjęcie skomentowała sama Natalia Siwiec, która bardzo wspiera młodą dziewczynę w jej marzeniach o modelingu i karierze aktorskiej. Trzeba przyznać, ze z takim wsparciem ze strony ojca i sławnej cioci, Oliwia ma szansę na naprawdę prawdziwą karierę w show-biznesie! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

piękny pomarańczowy🍊 Za aparatem niezawodna @venetjen 💖

Post udostępniony przez 𝓞𝓵𝓲𝔀𝓲𝓪💫 (@oliwia.bieniuk)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🥖🥂🍰- @venetjen 📸 @martynaplinska_makeup 🖌

Post udostępniony przez 𝓞𝓵𝓲𝔀𝓲𝓪💫 (@oliwia.bieniuk)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Razem z @obagpolska #zostałamwdomu Dbajcie o swoje zdrowie! #zostańwdomu

Post udostępniony przez 𝓞𝓵𝓲𝔀𝓲𝓪💫 (@oliwia.bieniuk)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

pink!👛🌸🎀 📸- @venetjen

Post udostępniony przez 𝓞𝓵𝓲𝔀𝓲𝓪💫 (@oliwia.bieniuk)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.