Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Oliwia Bieniuk odtworzyła z tatą zdjęcie sprzed trzynastu lat! 

Kadr poruszył internautów

Redakcja VIVA! 29 lipca 2020 20:40
Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Oliwia Bieniuk wraz z tatą i braćmi wyjechała na wakacje. Cała rodzina wybrała się poza granice kraju, by oderwać się od codzienności. Starają się jak najlepiej wykorzystać ten cudowny czas. Cieszą się wspaniałymi widokami i wspólnymi chwilami. Córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka dzieli się kadrami z rajskiego wypoczynku na Instagramie. Teraz na InstaStories zaskoczyła swoich fanów wyjątkową fotografią. Razem z tatą odtworzyła zdjęcie sprzed trzynastu lat!

Oliwia Bieniuk na wspólnej fotografii z tatą

Oliwia Bieniuk wraz z tatą, Jarosławem Bieniukiem udali się w sentymentalną podróż i odtworzyli kadr sprzed kilkunastu lat. W 2007 roku pozowali do wspólnego zdjęcia na wakacjach - uśmiechnięci, szczęśliwi. Oliwia miała wtedy pięć lat! Teraz zamieścili w sieci takie samo zdjęcie, ale wykonane po latach! Tata i córka perfekcyjnie oddali klimat i towarzyszące im wtedy emocje. Urocze fotografie poruszyły fanów córki Ani Przybylskiej.

Widać, jak bardzo zmieniła się Oliwia. Fani Anny Przybylskiej nie mają wątpliwości, że nastolatka jest coraz bardziej podobna do swojej mamy. Ta sama uroda i zjawiskowy uśmiech. Po małej dziewczynce nie ma już śladu! Wkrótce pociecha Jarosława Bieniuka będzie obchodziła swoje 18. urodziny.

Oliwia marzy o karierze modelki. Na swoim koncie ma już udział w kilku sesjach zdjęciowych. Dla sportowca ważne było zawsze to, by córka najpierw skupiła się na nauce. „Teraz jest czas na naukę. Oliwia musi dojrzeć emocjonalnie, by wejść do show-biznesu. Ma na to czas”, mówił w rozmowie z Na Żywo. Podobno pociecha aktorki i Jarosława Bieniuka, myśli także o tym, by rozpocząć karierę aktorską. 

Oliwia Bieniuk, Instastories
Fot. Instagram

Oliwia Bieniuk w sesji do VIVY! z  2017 roku

Oliwia Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

pink!👛🌸🎀 📸- @venetjen

Post udostępniony przez 𝓞𝓵𝓲𝔀𝓲𝓪💫 (@oliwia.bieniuk)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.