Oliwia Bieniuk kończy dziś 16 lat!

Olga Figaszewska 18 października 2018 11:45

Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej kończy 16 lat!  Z okazji urodzin Oliwii na Instagramie jej taty pojawiły się poruszające życzenia, a także zdjęcia z przeszłości. Jak zmieniała się córka aktorki i piłkarza? Czy pójdzie w ślady mamy? Co Anna Przybylska mówiła o ich relacji?

Oliwia Bieniuk na archiwalnych fotografiach. Jak bardzo się zmieniła?

Oliwia Bieniuk wyrosła na prawdziwą piękność. Teraz obchodzi swoje 16. urodziny. Jarosław Bieniuk w wyjątkowy sposób złożył życzenia ukochanej córce. Na Instagramie podzielił się z fanami zdjęciami Oliwii z przeszłości. Na niektórych z nich pozuje wraz z mamą. „16 lat tak szybko minęło !😢Wiem jak bardzo chcesz być dorosła ,ale dla mnie będziesz zawsze taka jak na tych zdjęciach👶🏻👧🏼🧒🏼😍Zdrowia i Spełnienia Marzeń córcia 💫🎂”, napisał.

Do życzeń dołączyli się również internauci. „Wzruszające... Wszystkiego najlepszego dla córci! Niech się spełniają wzystkie marzenia i zdrowie zawsze dopisuje! ☺️💕🎂🎂🎁🎁🎉🎉🎈🎈💐💐”, „Zdrówka i pięknego, pełnego spokoju i radości życia dla Oliwki 🎁”, „ Beztroskiego dzieciństwa jak najdłużej 🎂🍀🌷”, dodali poruszeni.

Anna Przybylska o relacjach z córką

Dla Anny Przybylskiej dzieci zawsze były priorytetem. Aktorka za wszelką cenę starała się chronić prywatność swoich pociech. W jednym z naszych wywiadów, mówiła: „Uważam, że wiele w życiu osiągnęłam. I mam tu na myśli moją rodzinę, moją najpiękniejszą rolę, jaką do tej pory zagrałam. Nigdy to, co stworzyłam zawodowo, nie dorówna temu, że jestem dumną matką trójki dzieci i że to są takie kochane dzieciaki”.

Z dziećmi łączyła ją wyjątkowa więź. Anna Przybylska w pełni poświęcała się macierzyństwu i to w rodzinie odnajdywała największą siłę.

„Dojrzałam wraz z moją córką. Wraz z jej szkołą przyszła duża odpowiedzialność. Wszystko trzeba było planować pod kątem nauki. Wiele spraw wtedy przewartościowałam. Nie masz pojęcia, jakie to kształcące uczestniczyć tak aktywnie w dojrzewaniu własnego dziecka. (...) Chociaż Oliwia zachowuje się już wobec mnie bardzo po koleżeńsku. Gdy Jaś się urodził, stała się taka fajna, opiekuńcza. Kobieta po prostu. Relacje między moimi dziećmi zawsze mnie wzruszają. Rano wstają, całują się, śmieją", mówiła Krystynie Pytlakowskiej w 2011 roku.

Czy córka Anny Przybylskiej pójdzie w jej ślady? Oliwia ma już na swoim koncie kampanię reklamową jednej z marki odzieżowej, a także razem z tatą pojawiła się w reklamie sieci komórkowej. Jednak Jarosław Bieniuk chciałby, by na chwilę obecną córka skupiła się na nauce, a nie rozpoczynaniu kariery... W końcu przyszłość stoi przed nią otworem.

 

1/6
Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska, córka Ani Przybylskiej
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
1/6

Oliwia Bieniuk z mamą, Anną Przybylską, Viva! 2012

2/6
Anna Przybylska z dziećmi, Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, VIVA! sierpień 2012
Copyright @Iza Grzybowska/MOVE
2/6

Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, VIVA! sierpień 2012

3/6
Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
3/6

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017

4/6
Oliwia Bieniuk, VIVA!, main topic
Copyright @Iza Grzybowska
4/6

Oliwia Bieniuk, Viva! 2017

5/6
Oliwia Bieniuk
Copyright @Oliwia Bieniuk Instagram
5/6

Oliwia Bieniuk z tatą

6/6
Oliwia Bieniuk
Copyright @Oliwia Bieniuk Instagram
6/6

Oliwia Bieniuk kończy 16 lat.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.