URODZINY GWIAZD

Jarosław Bieniuk pokazał nieznane zdjęcia córki z dzieciństwa!

Oliwia Bieniuk kończy dziś 16 lat!

Olga Figaszewska 18 października 2018 11:45

Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej kończy 16 lat!  Z okazji urodzin Oliwii na Instagramie jej taty pojawiły się poruszające życzenia, a także zdjęcia z przeszłości. Jak zmieniała się córka aktorki i piłkarza? Czy pójdzie w ślady mamy? Co Anna Przybylska mówiła o ich relacji?

Oliwia Bieniuk na archiwalnych fotografiach. Jak bardzo się zmieniła?

Oliwia Bieniuk wyrosła na prawdziwą piękność. Teraz obchodzi swoje 16. urodziny. Jarosław Bieniuk w wyjątkowy sposób złożył życzenia ukochanej córce. Na Instagramie podzielił się z fanami zdjęciami Oliwii z przeszłości. Na niektórych z nich pozuje wraz z mamą. „16 lat tak szybko minęło !😢Wiem jak bardzo chcesz być dorosła ,ale dla mnie będziesz zawsze taka jak na tych zdjęciach👶🏻👧🏼🧒🏼😍Zdrowia i Spełnienia Marzeń córcia 💫🎂”, napisał.

Do życzeń dołączyli się również internauci. „Wzruszające... Wszystkiego najlepszego dla córci! Niech się spełniają wzystkie marzenia i zdrowie zawsze dopisuje! ☺️💕🎂🎂🎁🎁🎉🎉🎈🎈💐💐”, „Zdrówka i pięknego, pełnego spokoju i radości życia dla Oliwki 🎁”, „ Beztroskiego dzieciństwa jak najdłużej 🎂🍀🌷”, dodali poruszeni.

Anna Przybylska o relacjach z córką

Dla Anny Przybylskiej dzieci zawsze były priorytetem. Aktorka za wszelką cenę starała się chronić prywatność swoich pociech. W jednym z naszych wywiadów, mówiła: „Uważam, że wiele w życiu osiągnęłam. I mam tu na myśli moją rodzinę, moją najpiękniejszą rolę, jaką do tej pory zagrałam. Nigdy to, co stworzyłam zawodowo, nie dorówna temu, że jestem dumną matką trójki dzieci i że to są takie kochane dzieciaki”.

Z dziećmi łączyła ją wyjątkowa więź. Anna Przybylska w pełni poświęcała się macierzyństwu i to w rodzinie odnajdywała największą siłę.

„Dojrzałam wraz z moją córką. Wraz z jej szkołą przyszła duża odpowiedzialność. Wszystko trzeba było planować pod kątem nauki. Wiele spraw wtedy przewartościowałam. Nie masz pojęcia, jakie to kształcące uczestniczyć tak aktywnie w dojrzewaniu własnego dziecka. (...) Chociaż Oliwia zachowuje się już wobec mnie bardzo po koleżeńsku. Gdy Jaś się urodził, stała się taka fajna, opiekuńcza. Kobieta po prostu. Relacje między moimi dziećmi zawsze mnie wzruszają. Rano wstają, całują się, śmieją", mówiła Krystynie Pytlakowskiej w 2011 roku.

Czy córka Anny Przybylskiej pójdzie w jej ślady? Oliwia ma już na swoim koncie kampanię reklamową jednej z marki odzieżowej, a także razem z tatą pojawiła się w reklamie sieci komórkowej. Jednak Jarosław Bieniuk chciałby, by na chwilę obecną córka skupiła się na nauce, a nie rozpoczynaniu kariery... W końcu przyszłość stoi przed nią otworem.

 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.