Z ŻYCIA GWIAZD

Najnowsze zdjęcia Oliwii Bieniuk podzieliły internautów…

Do kogo podobna jest 15-letnia córka Ani Przybylskiej?

Gabriela Czernecka 28 lutego 2018 07:30

Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zachwyca na najnowszych fotografiach.  Do kogo jest podobna? To jeszcze do niedawna była kwestia sporna. Większość obserwujących Instagram Oliwii Bieniuk twierdziło, że do taty, ale nowe zdjęcia dziewczynki sprawiły, że fani zmienili zdanie. Nowe zdjęcia dziewczynki podzieliły jednak internautów. Do kogo podobna jest więc Oliwia Bieniuk?

Oliwia Bieniuk wygląda jak Anna Przybylska?

Fani Anny Przybylskiej, zmarłej w 2014 roku aktorki, do tej pory nie mieli wątpliwości, że córka gwiazdy odziedziczyła głównie cechy urody swojego taty, Jarosława Bieniuka. Dziewczynka często dodawała zdjęcia z tatą, co dodatkowo sprawiało, że internauci często pisali, że jest wierną kopią taty.

Najnowsze zdjęcia Oliwii Bieniuk sprawiły, że internauci zmienili zdanie, co do podobieństwa dziewczyny do taty. Coraz więcej osób w komentarzach pod fotografiami na Instagramie Oliwi Bieniuk pisze, że wraz z upływem lat przypomina swoją mamę. Już mówi się, że dziewczynka powoli wyrasta na nową gwiazdę social mediów. Stawia nawet pierwsze kroki w modelingu i musimy przyznać, że naprawdę świetnie jej to wychodzi. 

Dzieci Ani Przybylskiej

Choć Oliwia Bieniuk ma zaledwie piętnaście lat, internauci twierdzą, że już upodabnia się do mamy. Faktycznie, trudno odmówić jej podobieństwa w uśmiechu czy urodzie. Z całą pewnością potwierdzają to najnowsze fotografie dziewczynki.

Przypomnijmy, że Anna Przybylska przez wiele lat związana była z Jarosławem Bieniukiem, z którym miała troje dzieci: córkę Oliwię, która urodziła się w październiku 2002 roku, oraz dwóch synów: Szymona (styczeń 2006) i Janka (marzec 2011). Zobaczcie najnowsze zdjęcia Oliwii Bieniuk. Czy faktycznie bardziej przypomina mamę?  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.