kim kardashian west 2019
Fot. Instagram/kimkardashian
ZE ŚWIATA URODY

Kim Kardashian opowiedziała o swojej walce z łuszczycą i pokazała zdjęcia!

Celebrytka zdradziła sekret na Instagramie!

Redakcja VIVA! 30 września 2019 14:15
kim kardashian west 2019
Fot. Instagram/kimkardashian

Jakiś czas temu Kim Kardashian wspomniała, że zmaga się z przykrą chorobą – łuszczycą. Celebrytka stworzyła również produkt w swojej linii kosmetyków, który wyrównuje koloryt, aby skóra wyglądała lepiej. Na swoim Instagramie Kim podzieliła się swoją historią pokazując, w jakim stanie jest jej skóra, zobaczcie zdjęcia!

Kim Kardashian – choroba

Na swoim profilu Kim pokazała, jak wygląda jej twarz bez makijażu, a na portalu jej siostry Kourtney Kardashian – Poosh pojawił się artykuł zatytułowany ,,Kim Kardashian West dzieli się swoimi doświadczeniami z łuszczycą”. Co wyznała celebrytka? Przede wszystkim, czym jest łuszczyca i jak się objawia: ,,To stan skóry, który powoduje czerwone, łuszczące się plamy skóry pokryte srebrzystymi łuskami”. Ponoć życie z tą chorobą nie jest łatwe, jednak przez lata nauczyła się, jak sobie z tym radzić. Jak się okazuje w rodzinie Kardashianów na tą przypadłość cierpi również Kris Jenner – matka celebrytki. Jak przyznała Kim – ,,Mimo, że zawsze dorastałam z mamą chorującą na łuszczycę i słyszałam rozmowy o jej zmaganiach, tak naprawdę dopiero kiedy zachorowałam, zobaczyłam, jak męczące jest radzenie sobie z tym”.

Celebrytka o łuszczycy na Instagramie

Kim wyjawiła, że miała 25 lat, kiedy zobaczyła pierwsze zmiany na swoim ciele. ,, Przeziębiłam się, a ponieważ łuszczyca jest chorobą autoimmunologiczną to ją wywołało. Miałam plamy na brzuchu i nogach”. Pod kontrolą dermatologa udało jej się zatrzymać postępy choroby na kilka lat, jednak później wróciło to ze zdwojoną siłą. ,,Za każdym razem, gdy zaszłam w ciążę, choroba znikała. To było niesamowite, ale potem wróciło. Na początku tego roku było bardzo źle - obejmowało całą twarz i większość ciała”. Na swoim Instagramie celebrytka pokazała jak objawia się jej choroba i jak wygląda bez makijażu oraz ciało, zobaczcie zdjęcia.  

Celebrytka cierpi na łuszczycę
Fot. INSTAGRAM @kimkardashian

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!