Kim Kardashian
Fot. Instagram@kimkardashian
ZE ŚWIATA URODY

Kim Kardashian cierpi na łuszczycę. Pokazała plamy na nogach i... sposób na ich kamuflaż

Tak promuje nową linię kosmetyków...

Marta Baran 17 czerwca 2019 19:00
Kim Kardashian
Fot. Instagram@kimkardashian

Oglądając zdjęcia sióstr Kardashian mogłoby się wydawać, że nie mają one żadnych problemów z cerą. Na ich prywatnych zdjęciach pokazują swoje kształty bez defektów, a ich skóra jest w świetnej kondycji do pozazdroszczenia. Jednak okazuje się, że nawet one borykają się z różnymi niedoskonałościami. Ostatnie zdjęcie Kim Kardashian to udowodniło!

Kim Kardashian walczy z problemami skórnymi

Jak się okazuje, celebrytka zmaga się z łuszczycą i postanowiła podzielić się tym faktem na swoim Instagramie. Na zdjęcia, na których nie ma grama makijażu ani filtrów, ślady łuszczycy są zauważalne już na pierwszy rzut oka. W jaki sposób więc Kardashianka radzi sobie z problemem? To wyznanie w social mediach prawdopodobnie miało na celu także zareklamować produkt z nowej linii gwiazdy. Pod zdjęciem napisała: Jestem bardzo podekscytowany, że możecie wypróbować moją nową kolekcję Body @kkwbeauty. Składa się z 3 różnych produktów. Używam ich wszystkich osobno, a czasem wszystko razem, w zależności od wyglądu, do którego zmierzam. Używam ich, gdy chcę poprawić koloryt skóry lub zakryć łuszczycę. Nauczyłam się żyć z moją łuszczycą i nie czuć się z nią niepewnie, kiedy chcę ją tylko zakryć, używam tych sprawdzonych kosmetyków. Ich formuła jest bardzo kremowa i nadaje satynowe wykończenie. Premiera jest zaplanowana na 21. czerwca 2019 roku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Who else is excited for the new KKW Beauty body foundation? @kkwbeauty

Post udostępniony przez Kim Kardashian Snapchat 🍑 (@kimkardashiansnap)

Do tej pory kosmetyki Kardashianek okazywał się prawdziwym hitem! Z pewnością nowa linia ucieszy tysiące kobiet na całym świecie i będzie remedium w walce z łuszczycą.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.