księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. East News
Ze świata urody

Nowa fryzura i makijaż Meghan Markle nie zachwycają! Co się z nią dzieje?

Przedłużyła włosy?

Redakcja VIVA! 15 lipca 2020 14:15
księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. East News

Meghan Markle i jej mąż książę Harry od kilku miesięcy wiodą życie prywatnych osób. Żyją według własnych zasad i starają się na nowo je ułożyć. Oczywiście na temat ich związku, problemów emocjonalnych Harrego i Meghan jest bardzo dużo spekulacji. Para nadal jest pilnie obserwowana przez media i każdy ich ruch szczegółowo opisywany w tabloidach na całym świecie. Ostatnio pojawiła się również informacja, że Meghan Markle ukrywa drugą ciążę, ponoć przytyła aż 16 kg. Co tak naprawdę dzieje się teraz w życiu tej pary?

Czy Meghan Markle nadal jest aktywna społecznie i zawodowo?

Księżna Sussexu wzięła właśnie udział w panelu, który ma wzmacniać młode kobiety. 38-latka połączyła się z uczestniczkami spotkania ze swojego domu w Los Angeles. Mówiła o tym, że dla młodej generacji ojczyzną jest już bardziej świat cyfrowy, niż archaiczne granice państwowe, ale też, że młodzi zdają sobie sprawę z tego, jak bardzo wspierająca i pomocna może być obecność w sieci, jak i niestety, obciążająca, a nawet raniąca. Oczywiście większość fanów zwróciła uwagę na jej nowy wizerunek.

Dlatego używajcie swojego głosu zarówno w sieci, jak i poza nią do wspierania siebie i siebie nawzajem. Czasem spotkacie się z negatywnymi reakcjami, które potrafią być boleśnie dokuczliwe. Ale wtedy możecie użyć waszej wspólnej mocy, aby taki negatywny hałas wytłumić. Tak, to nie jest nic innego jak tylko hałas. – przemawiała Meghan do uczestniczek 2020 Girl Up Leadership Summit.

Czy Meghan Markle przedłużyła włosy?

Meghan Markle wystąpiła jako jedna z kilku gwiazd, wśród których była także Michelle Obama ze swoim przesłaniem do dziewcząt oraz bliska przyjaciółka Meghan, aktorka Priyanka Chopra Jonas, która wzięła udział w części Q&A, czyli pytań i odpowiedzi. Meghan wyglądała zupełnie inaczej. Miała zdecydowanie dłuższe włosy, większość ekspertów beauty stwierdziło, że włosy są przedłużone. Jej makijaż był mocniejszy niż zwykle, może ze względu na to, że występowała przed kamerą. Poza tym miała na sobie luźny casualowy top z odkrytymi ramionami. Czy rzeczywiście wyglądała dobrze? Co dzieje się teraz u Meghan Markle?  

Meghan-Markle-2020
Fot. screen/youtube

Meghan-Markle-2020
Fot. screen/youtube

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.