Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

To nie druga ciąża, a ciężka choroba... Co dzieje się z księżną Meghan?

Magazyn ujawnia szokujące informacje...

Gabriela Czernecka 12 lipca 2020 10:51
Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram

Choć księżna Meghan i książę Harry wycofali się z życia publicznego, plotki na temat ich codzienności co jakiś czas zdobią kolorowe magazyny. W ostatnim czasie pisano, że Meghan jest w drugiej ciąży. Świadczyć miały o tym zdjęcia, na których księżna zasłania brzuszek czarnym fartuszkiem (pomagając na terenie jednej z piekarnii) lub fakt, że nosi luźne kreacje i odkąd wycofała się z mężem z pełnienia królewskich obowiązków tak naprawdę nie mieliśmy okazji widzieć w pełni jej sylwetki. Zdaniem magazynu The Globe to nie ciąża, ale faktycznie, żona księcia Harry'ego przybrała na wadze. Chodzi o ciężką chorobę... 

To nie ciąża. Meghan cierpi na poważną chorobę

Według magazynu The Globe, księżna Meghan nie spodziewa się drugiego dziecka. Według tabloidu, księżna jeszcze od czasu porodu zmaga się z depresją. Przypomnijmy, że po narodzinach Archiego na potrzeby dokumentu Harry & Meghan: An African Journey w rozmowie z Tomem Bradbym Meghan opowiedziała, jaki wpływ na jej zdrowie fizyczne i psychiczne ma ciągłe życie na świeczniku. Zdobyła się na dużą szczerość i na pytanie dziennikarza odpowiedziała... ze łzami w oczach: „Wiesz, każda kobieta, szczególnie gdy jest w ciąży, jest naprawdę bezbronna, a więc to było naprawdę duże wyzwanie, a potem, gdy pojawia się noworodek - wiesz... Szczególnie dla kobiety, to bardzo dużo. To jest najważniejsze, bycie mamą lub bycie małżonką... Dziękuję za to pytanie, bo niezbyt wiele osób pyta, czy dobrze się czuję. A to bardzo trudna rzecz do przeżycia za kulisami”, mówiła łamiącym się głosem. 

Na pytanie, czy można stwierdzić, że czuje się dobrze, a to, co dzieje się w jej głowie, to "szarpanina", księżna odpowiedziała krótko i zdecydowanie: „Tak”. Przez całą swoją wypowiedź Meghan wyraźnie powstrzymywała płacz. Tabloid The Globe sugeruje, że depresja Meghan przyczyniła się do wycofania pary z życia publicznego. Według informatora gazety, zmagania z chorobą doprowadziły do tego, że księżna przytyła kilkanaście kilogramów, a dodatkowe kilogramy spowodowały falę plotek o jej drugiej ciąży.

Poszukiwania pracy, znalezienie idealnego mieszkania, do tego dochodzi opieka nad synkiem i próba odnalezienia się w nowym miejscu. Księżna nie ma w ostatnim czasie lekko. Czy doniesienia o depresji Meghan okażą się prawdziwe? Tabloid The Globe słynie z tego, że wyolbrzymia niektóre fakty, ale przecież w każdej plotce jest ziarno prawdy... 

Meghan Markle
Fot. Getty Images

Meghan i Harry mowa ciała
Fot. Getty Images

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.