KRÓLEWSKIE ŻYCIE

„Wytresowała go jak małego pieska”. Ta książka skompromituje księżną Meghan?

Autorka publikacji nie oszczędziła żony Harry'ego...

Gabriela Czernecka 19 czerwca 2020 08:51

Już 25 czerwca na rynek trafi książka Lady Collin Campbell poświęcona księżnej Meghan i księciu Harry'emu. Meghan and Harry: The Real Story ma pokazać w jaki sposób książęca para Sussex próbowała zmienić królewski system i dlaczego nie udało im się dostosować go do własnych potrzeb i ambicji. Lady Colin Campbell uchodzi za znawczynię królewskiego dworu i ma na swoim koncie kilka publikacji poświęconych członkom rodziny królewskiej. W kuluarach mówi się, że publikacja szczególnie nie spodoba się Meghan...

Książka o Meghan i Harrym: prawdziwa historia

Wielkimi krokami zbliża się premiera biografii Meghan i Harry'ego, którzy postanowili opowiedzieć swoją własną historię. Publikacja ukaże się 11 sierpnia. W oczekiwaniu na książkę książęcej pary, fani rodziny królewskiej będą mieli okazję przeczytać książkę napisaną przez ekspertkę od rodziny królewskiej, Lady Colin Campbell, która uchodzi za znawczynię królewskiego dworu i na koncie ma kilka książek o rodzinie Windsorów. Pisała m.in. o księżnej Dianie czy o małżeństwie królowej Elżbiety II. Teraz postanowiła skupić się na małżeństwie Sussexów i jak podają zagraniczne media, w swojej publikacji nie oszczędzała Meghan. 

Księżna Sussex od samego początku wzbudzała spore kontrowersje. Niewielu jej sprzyjało, a media bardzo szczegółowo opisywały wszystkie jej wpadki. Nie zaskarbiła sobie sympatii poddanych, a gdy w końcu Brytyjczycy zaczęli się do niej przekonywać, wraz z Harrym zaczęli podejmować nieprzemyślane decyzje, co znacząco odbiło się na ich wizerunku. Małżeństwo w końcu postanowiło wycofać się z królewskiego życia. 

W swojej książce Lady Colin Campbell chce przede wszystkim pokazać, jaka tak naprawdę jest Meghan Markle. Autorka publikacji nie przebiera w słowach i jak podaje Daily Mail nazywa Meghan „manipulantką uzależnioną od sławy”, która rolę księżnej traktowała jak kolejną rolę aktorską do odegrania. Fani rodziny Windsorów ją jednak przejrzeli... Według Lady Colin,  Meghan jest nadętą osobą, za wszelką cenę próbującą być w świetle reflektorów. Autorka przedstawia Meghan jako tę, która zawsze chciała być gwiazdą. Jej manipulacja księciem zaczęła się, gdy tylko go poznała. Jak pisze Campbell, Meghan dokładnie przestudiowała życiorys przyszłego męża i podstępem zdobyła jego serce. Zdaniem Campbell „wytresowała go jak małego pieska.”

Autorka książki Meghan and Harry: The Real Story przedstawiła także postawę Harry'ego - jej zdaniem książę był tak zdesperowany, by się z kimś związać, że nawet nie zauważył, że jest manipulowany. Szykuje się naprawdę mocna publikacja. Biorąc pod uwagę, że Meghan i Harry wydadzą własną książkę kilka miesięcy później, wielu już wietrzy skandal. Przeczytacie nową publikację na temat Meghan i Harry’ego? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.