nie_wiem_gdzie_jestem_gayle_forman
Fot. Adobe Stock
VIVA! Tylko u nas

Ta książka może odmienić twoje życie!

Zmusza do refleksji i zadawania trudnych pytań...

Artykuł sponsorowany 14 czerwca 2019 15:50
nie_wiem_gdzie_jestem_gayle_forman
Fot. Adobe Stock

Wakacje to najlepszy moment, by nadrobić wszystkie książkowe zaległości. Jeśli szukacie lektury, która skłoni was do refleksji i poruszy serca, sięgnijcie po „Nie wiem, gdzie jestem” Gayle Forman. Jest to przepiękna opowieść o ludziach, którzy zaufali miłości i dzięki niej odkryli swoją drogę. Dzięki tej książce przeżyjecie prawdziwe emocjonalne katharsis!

Opowieść o nadziei i miłości

nie_wiem_gdzie_jestem_gayle_forman
Fot. Mat.prasowe

Historia stworzona przez Gayle Forman, autorki bestsellerów "Wróć, jeśli pamiętasz", "Ten jeden dzień", "Zostaw mnie", wciąga już od pierwszej przeczytanej strony. Jest to zgrabnie poprowadzona opowieść o trzech obcych sobie osobach, których los postanowił ze sobą połączyć. Freya jest młodziutką wokalistką, stojącą na progu sławy. Niestety, straciła głos podczas nagrywania swojej debiutanckiej płyty. Harun zamierza zerwać więzi z bliskimi, żeby pozostać wiernym sobie. Natomiast Nathaniel przyleciał do Nowego Jorku z jednym małym plecakiem i desperackim planem. Cała trójkę połączy strata, nadzieja, tęsknota i oczywiście miłość. Zanim dzień dobiegnie końca, ich głęboko skrywane tajemnice wyjdą na jaw, a oni przekonają się, że najlepszym lekarstwem na każdy ból jest drugi człowiek.

"Przepięknie napisana opowieść miłosna, trafi do serca każdego młodego człowieka, który stanął twarzą w twarz ze strachem i starcie przetrwał" - pisze Jacqueline Woodson, autorka powieści "Kryształowy księżyc".

Gayle Forman jest wielokrotnie nagradzaną autorka powieści dla młodzieży. Za "Jeśli zostanę" otrzymała dwie nagrody: 2009 NAIBA Book of the Year Award oraz 2010 Indie Choice Honor Award. Forman zajmuje się również dziennikarstwem, a jej teksty pojawiają się między innymi w "Seventeen", "Cosmopolitan" oraz "Elle". Mieszka w nowojorskim Brooklynie wraz z mężem i dwiema córkami.

Fot. Mat.prasowe

Artykuł powstał z udziałem wydawnictwa Prószyński i S-ka

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.