Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Meghan ukrywa drugą ciążę?! Najnowsze zdjęcia ujawniają prawdę

Fani już gratulują parze Sussex

Sabina Zięba 14 lipca 2020 14:00
Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

Od kilku miesięcy trwa zła passa w życiu Meghan i Harry'ego. Choć była aktorka wyprowadziła się z synem oraz księciem z Wielkiej Brytanii, by powstrzymać nadmierne zainteresowanie mediów ich życiem prywatnym, wydaje się, że obecnie jest jeszcze gorzej. Paparazzi czyhają przed domem pary, a dziennikarze dociekają źródeł ich dochodów i wieszczą kryzys w związku. Teraz podobno postanowili ratować łączące ich uczucie i zdecydowali się na kolejne dziecko... Czy to prawda? Najnowsze zdjęcia wiele zdradzają!

Druga ciąża księżnej Meghan

Od momentu, gdy Meghan i Harry przestali pełnić obowiązki członków brytyjskiej rodziny królewskiej, stronią od mediów. Wiadomo, że jedynie sporadycznie pokazują się podczas rozmów wideo z przedstawicielami organizacji, z którymi współpracują. Kilka dni temu jednak prasę obiegły wyjątkowe fotografie ze spaceru pary Sussex po luksusowej dzielnicy Beverly Hills. Okazało się, że w towarzystwie kilku ochroniarzy wybrali się na wizytę u dentysty. Uwagę fotoreporterów przykuła figura księżnej...

Już od kilku tygodni w mediach pojawiają się plotki, że księżna Meghan spodziewa się kolejnego dziecka. Mają na to wskazywać m. in. stylizacje byłej aktorki oraz zmiany fryzury, które mają odwrócić uwagę od jej sylwetki. Nie inaczej było także podczas owego spaceru.

Para Sussex na wszelki sposób starała się zmylić przechodniów. Chcieli pozostać anonimowi i oprócz zakrywania twarzy maseczkami, Meghan założyła duży, słomkowy kapelusz z szerokim rondem (projektu Janessy Leone za około 1150 złotych) oraz zasłaniające pół twarzy okulary, a Harry zdecydował się na czapkę z daszkiem.

Księżna na tę okazję wybrała beżowo-czarne baleriny Chanel (ich koszt to około 3370 złotych) i letnią kreację z lnu w beżowym kolorze, która zakryła jej figurę. To właśnie owa sukienka trapezowa z kolekcji Magic Linen (na którą trzeba wydać około 320 złotych) wywołała wielkie poruszenie. Internauci momentalnie orzekli, że Meghan właśnie w taki sposób zasłania ciążowy brzuszek. W komentarzach czytamy: „Wie, jak dozować napięcie i zwrócić na siebie zainteresowanie”, „Luźna sukienka mówi wszystko. Baby Sussex prawdopodobnie jest już w drodze!” czy „Jest w ciąży. Takie sukienki nosiła tylko zaraz po porodzie, by ukryć brzuch”.

Popatrzcie na te zdjęcia! Też tak uważacie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meghan Markle (@meghan_update)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…