Monika Mrozowska
Fot. AKPA
O tym się mówi!

Monika Mrozowska pokazała swoje ciało po 4 ciążach!

Aktorka odważnie o zmianach, jakie zachodzą w kobiecie!

Aleksandra Frankowska 29 czerwca 2021 12:27
Monika Mrozowska
Fot. AKPA

Monika Mrozowska niedawno po raz czwarty została mamą. Gwiazda, która znana jest z dużego dystansu do siebie napisała dość odważny wpis na swoim Instagramie, opowiadając o zmianach jakie zaszły w jej ciele w trakcie czterech ciąż. Jak zmieniła się figura Mrozowskiej i jak teraz wygląda aktorka znana z Rodziny zastępczej?

Czytaj też: Monika Mrozowska pokazała, jak wygląda jej ciało trzy tygodnie po porodzie

Monika Mrozowska urodziła czwarte dziecko

Aktorka poza tym, że realizuje swoje zawodowe zobowiązania, spełnia się również w roli mamy. Co ciekawe, dwie najstarsze córki Karolinę i Jagodę ma z Maciejem Szaciłłą, Józefa z Sebastianem Jaworskim, zaś Lucjana, najmłodszego synka z Maciejem Auguścikiem-Lipką. Na jej Instagramie zobaczyć można piękne, rodzinne zdjęcia oraz prawdziwe życie mamy 4 dzieci.

Monika Mrozowska opowiedziała o ciele po czterech ciążach

W jednym z najnowszych wpisów Moniki Mrozowskiej można przeczytać o tym, jak zmieniło się jej ciało w trakcie każdej z ciąż. Aktorka zwróciła uwagę na to, że wielokrotnie była krytykowana za swój wygląd, jednak zupełnie się tym nie przejmuje.

Zobacz też: Najstarsza córka Moniki Mrozowskiej już tak nie wygląda. Karolina ma prawie 18 lat

„Za duże te cycki!” „ Ale płaska ! Jak deska!” „Ale ma wielki bebzol!
Nieźle się roztyła” „Skóra i kości!” „Od porodu minęło już tyle czasu, a ta dalej wygląda jakby była w ciąży” „Tak szybko wróciła do formy po porodzie? Niemożliwe, na pewno katowała się dietą ” „Widzicie ten celulit? Mogła sobie darować te krótkie spodenki!” „ I po co się tak chwali tym płaskim brzuchem? Ma jakieś inne osiągnięcia poza ładną figurą?”
Spokojnie. To nie o mnie.

Aktorka odniosła się do swojego własnego postrzegania ciała i zachęciła kobiety, aby zrobiły to samo.

Monika Mrozowska
Fot. Instagram

Ja… KOCHAM SWOJE CIAŁO, wiem przez ile przeszło, dlatego NIGDY nie oceniam czyjegoś wyglądu. Raz mam tego ciała mniej i bardzo lubię je wtedy pokazywać, a raz więcej i wtedy też je pokazuję, choć przyznaję, że mniej chętnie. Ale KOCHAM JE CAŁY CZAS! Bo mnie nosi, bo pozwala uprawiać sport, bo potrafi się rozciągnąć, a potem skurczyć , bo urodziło 4 dzieci, a potem je wykarmiło, bo zniosło kilka trudnych operacji, bo regeneruje się w sposób dla mnie niewyobrażalny, bo znosi wzloty i bolesne upadki, również te emocjonalne.

Jak Wam się podoba ciało Mrozowskiej? My jesteśmy zachwyceni! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.