Monika Mrozowska
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Monika Mrozowska padła ofiarą hejtu. Chodzi o zdjęcie z dziećmi. „Tak to jest, jak każde z innym”

Aktora dosadnie odpowiedziała!

Konrad Szczęsny 9 maja 2021 11:04
Monika Mrozowska
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Na początku tego roku została po raz czwarty mamą. Niestety, co jakiś czas Monika Mrozowska musi mierzyć się z falą obrzydliwego hejtu. Tym razem aktorka zamieściła zdjęcie ze swoimi latoroślami. Jedna z internautek zamieściła pod fotografią kąśliwy i niezwykle chamski komentarz. „Każde z innym. Dzieci nie będą nigdy miały prawdziwej rodziny”. Na odpowiedź gwiazdy nie trzeba było długo czekać!

Monika Mrozowska padła ofiarą hejtu po publikacji zdjęcia z dziećmi

Rola Majki w serialu „Rodzina zastępcza” dała jej rozpoznawalność w całej Polsce. W ostatnim czasie Monika Mrozowska skupia się przede wszystkim na wychowywaniu czwórki dzieci. Córki Karolina (18 lat) oraz Jagoda (11 lat) to owoc relacji z Maciejem Szaciłłą, ojcem syna Józefa (7 lat) jest operator filmowy Sebastian Jaworski, zaś w styczniu tego roku aktorka została mamą po raz czwarty. Wówczas na świat przyszedł jej kolejny syn, któremu wraz z partnerem, producentem eventów Maciejem Auguścikiem-Lipką, zdecydowała się nadać imię Lucjan. 

Monika Mrozowska nie ma problemów z przełamywaniem tabu. Kilka dni po porodzie pokazała zdjęcie brzucha. Zaapelowała przy tym do kobiet, by zaakceptowały swoje ciało i traktowały się z czułością nie tylko w czasie połogu, ale i w ogóle

Ostatnio gwiazda „Rodziny zastępczej” zamieściła w mediach społecznościowych urocze, ciepłe, rodzinne zdjęcie. Pozuje na nim z czwórką dzieci. Przy okazji zwierzyła się, że w ten sposób radzi sobie z tęsknotą z powodu nieobecności w domu aż trójki pociech!

„Tydzień bez dziewczyn i ponad dwa tygodnie bez Józka... Czy ja tęsknie za nimi? No jasne, że tak! Ale wiem, że każda ze stron potrzebuje tej swobody. Ja, żeby odpocząć (z jednym dzieckiem to prawie wakacje) a oni, żeby poczuć, że nie są przy mnie 'uwiązani', ale.... że mają ciepły dom, do którego fajnie się wraca... Wiem, że to zaprocentuje na przyszłość. Da im siłę i odwagę do podejmowania rozmaitych wyzwań. Bo będą czuli, nawet będąc na innym kontynencie, że w razie potrzeby JESTEM”, podkreśliła Monika Mrozowska.„

„Kocham ich najmocniej na świecie. Nawet gdy ten świat i tysiące kilometrów dzielą nas od siebie...”, dodała.

Mimo że pod fotografią wiele osób zamieściło ciepłe, piękne słowa, jeden z internautów zdecydował się opublikować niezwykle chamski komentarz.

„Tak to jest jak każde z innym, a dzieci nigdy nie będą miały prawdziwej rodziny…”, stwierdził.

Czytaj także: Najstarsza córka Moniki Mrozowskiej już tak nie wygląda. Karolina ma prawie 18 lat

Monika Mrozowska, 03.10.2018 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Monika Mrozowska, 03.10.2018 rok

Monika Mrozowska stanowczo odpowiada na hejt

Oczywiście z miejsca fani stanęli w obronie Moniki Mrozowskiej i ostro skrytykowali hejterską postawę. Ona również nie pozostała bierna i zdecydowała się odpowiedzieć na skandaliczną zaczepkę.

„Prawdziwa rodzina to jest kochająca mama, kochający tata i kochające się rodzeństwo. A nie bycie ze sobą dla „dobra" dzieci, które faktycznie „super” rozwijają się w domach pełnych wzajemnej nienawiści”, ucięła.

Internauci ją wsparli i zgodzili się, że najważniejsze jest zapewnienie dzieciom poczucia bezpieczeństwa i stworzenie pełnego miłości – szeroko rozumianej – domu.  

Czytaj także: Monika Mrozowska zaapelowała do kobiet w ważnej sprawie. Aktorka poruszyła temat połogu

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.