Monika Mrozowska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Monika Mrozowska urodziła! Aktorka po raz czwarty została mamą

Gratulujemy!

Redakcja VIVA! 19 stycznia 2021 21:39
Monika Mrozowska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Monika Mrozowska urodziła! Aktorka znana z serialu Rodzina zastępcza powitała na świecie swoje czwarte dziecko. Już wcześniej ujawniła, że spodziewa się chłopca, a także zdradziła, jak otrzyma na imię. Zdjęcie maleństwa, opublikowane przez szczęśliwego tatę, podbija serca internautów.

Monika Mrozowska została mamą po raz czwarty

Monika Mrozowska jest spełnioną mamą trójki pociech: 17-letniej Karoliny, 10-letniej Jagody i 6-letniego Józefa. W zeszłym roku podzieliła się z fanami radosną wiadomością, że do szczęśliwej gromadki wkrótce dołączy jeszcze jeden członek rodziny.

Gwiazda zdradziła, że spodziewa się synka i ujawniła jego imię. „Tam w środku siedzi... Lucek”, przyznała na swoim Instagramie. „Mówimy na niego #luckyluke, bo przy całej masie dziwnych rzeczy, która wydarzyła się w zeszłym roku (i jak widać ma kontynuację w obecnym) on ma być czystym szczęściem”, pisała na początku stycznia.

Dziś już wiemy, że aktorka została mamą po raz czwarty. Zdjęcie malucha opublikował szczęśliwy ojciec i partner Moniki Mrozowskiej, Maciej. „Hello World !! Nazywam się LUCJAN, ale i tak pewnie wszyscy będą na mnie mówić Lucek. No to teraz zaczynamy zamieszanie i pewnie zmienię czyjeś życie o 180 stopni”, czytamy pod fotografią. „Czuje wdzięczność i mega spokój [...] @monikakingamrozowska jesteś częścią tego kosmicznego zamieszania. Dziękuje za wytrwałość, siłę i wszystko, co najlepsze”.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.