Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z OSTATNIEJ CHWILI

Marcelina Zawadzka przekazała radosne wieści w Dniu Matki. Dziennikarka jest w ciąży

„Wypełnia mnie ogromna wdzięczność”, napisała

Konrad Szczęsny 26 maja 2024 14:13
Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wprost nie posiada się ze szczęścia! Marcelina Zawadzka w Dniu Matki podzieliła się ze światem radosną nowiną. Modelka i dziennikarka za pośrednictwem mediów społecznościowych zdradziła, że wkrótce wraz z partnerem powita na świecie dziecko. „Ogromna wdzięczność wypełnia mnie po krańce możliwości”, zwierzyła się.

Marcelina Zawadzka zostanie mamą. Potwierdziła ciążę

Miss Polonia 2011 nie mogła dłużej kryć swojego szczęścia. Marcelina Zawadzka oraz jej partner, Max Gloeckner, wkrótce zostaną rodzicami. Prezenterka i modelka zamieściła w sieci romantyczny filmik, na którym w objęciach ukochanego eksponuje mocno zaokrąglony brzuszek. Para wprost promienieje i widać, że spełniło się właśnie ich wielkie marzenie.

Ogromna wdzięczność wypełnia mnie po krańce możliwości, za to, że Bóg pozwolił mi zaznać prawdziwej, czystej, pewnej i wzajemnej miłości, dzięki której powstał jego owoc”, podpisała wideo.

W komentarzach zaroiło się od gratulacji! „Będziecie najcudowniejszymi rodzicami na świecie”, „Cudowna podróż przed wami”, „Będziesz wspaniałą mamą, a Max niesamowitym tatą”, „Ale to będzie śliczne dziecię po takich rodzicach”, „Wasze maleństwo będzie miało wielkie szczęście, mając takich rodziców”, czytamy w podpisie.

Serdecznie gratulujemy!

Czytaj także: Różne języki ojczyste i związek na odległość nie były dla nich problemem. Historia miłości Marceliny Zawadzkiej i Maxa Glocknera

Marcelina Zawadzka, Max Gloeckner, Marcelina Zawadzka w ciąży
Fot. Instagram @marcelinazawadzka

Marcelina Zawadzka, Max Gloeckner, Marcelina Zawadzka w ciąży
Fot. Instagram @marcelinazawadzka

Marcelina Zawadzka
Fot. Marcelina Zawadzka Instagram/@marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka
Fot. Marcelina Zawadzka Instagram/@marcelina_zawadzka

Partner Marceliny Zawadzkiej nie jest Polakiem. Poznali się na wakacjach

Ona w 2011 została Miss Polonia. Trzy lata później zaś dała się poznać widzom jako świetna tancerka w „Tańcu z gwiazdami”. I to był przełom w jej karierze. Po programie została zatrudniona w Telewizji Polskiej, gdzie współprowadziła „Pytanie na śniadanie”, zaś obecnie jest gwiazdą Polsatu i gospodynią „Farmy”. On to pochodzący z Niemiec influencer, przedsiębiorca i biznesmen. Jego konto na Instagramie obserwuje ponad 27 tysięcy osób. Działa w branży nieruchomości w Tajlandii oraz posiada firmę, która dystrybuuje urządzenia związane z opieką zdrowotną.

Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner poznali się w trakcie wakacji z Meksyku. Oboje są zapalonymi podróżnikami i od kilku lat tworzą zgodną relację. W zeszłym roku zaręczyli się w niezwykle romantycznych okolicznościach przyrody, bo... za oceanem, na tle wielkiego kanionu w USA. Ale mało brakowało, a mogłoby w ogóle do tego nie dojść!

„Magiczna Sedona w Arizonie to dla mnie idealne miejsce do stworzenia dla niej idealnych wspomnień. Oczywiście wszystko dokładnie zaplanowałem, zatrudniłem fotografa i wybrałem niesamowite miejsce o zachodzie słońca, aby zadać ważne pytanie, ale po drodze utknęliśmy z naszym nieterenowym autem. Marcelina nakrzyczała na mnie, dlaczego tak bardzo zależy mi na zniszczeniu auta, więc nie pozostało mi nic innego, jak zawrócić. Musiałem odpuścić to, co uważałem za najlepsze miejsce do zadania tego ważnego pytania”, zwierzył się na łamach mediów społecznościowych.

I choć wydawało się, że nic już nie jest w stanie uratować tych planów, zadziałał przypadek. „Powiedziałem sobie, że cokolwiek będzie dalej, wszystko będzie dobrze. Czas uciekał, zachodziło już słońce. Musieliśmy więc podjechać do następnego najbliższego obszaru czerwonych skał, aby się wspiąć i przez czysty przypadek znaleźliśmy się w najwspanialszym miejscu”, ujawnił Max Gloeckner.

Z pewnością był to niezwykle wzruszający, piękny moment. „Nie chcę iść do nieba, kiedy niebo jest tuż obok mnie”, podpisała wówczas zdjęcie z ukochanym gwiazda Polsatu. Oboje nie ukrywali, że traktują ten związek poważnie i planują założenie rodziny.

Jak widać, teraz w ich życiu nastał ten wyczekiwany, piękny moment... Parze serdecznie gratulujemy!  

Czytaj także: Z miłości do podróżowania. Oto romantyczna historia związku Marceliny Zawadzkiej i Maxa Gloecknera

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Marcelina Zawadzka, Max Gloeckner, piątek 20.05.2022 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Marcelina Zawadzka, Max Gloeckner, piątek 20.05.2022 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Marcelina Zawadzka, Max Gloeckner, piątek 20.05.2022 rok

Marcelina Zawadzka, Max Gloeckner
Fot. instagram @marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka, Max Gloeckner, 2022 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.