Sandra Kubicka, Aleksander Baron
Fot. VIPHOTO/East News
Z OSTATNIEJ CHWILI

Baron chwycił za mikrofon i przekazał pilne wieści z Sopotu. Znamy płeć i imię dziecka

Muzyk i Sandra Kubicka zostali po raz pierwszy rodzicami

Konrad Szczęsny 25 maja 2024 21:31
Sandra Kubicka, Aleksander Baron
Fot. VIPHOTO/East News

A to zaskoczenie! Afromental wystąpił w trakcie drugiego dnia Polsat Hit Festiwalu. Na scenie muzycy dali z siebie wszystko, rozgrzali publiczność do czerwoności, jednak to, co najbardziej zaskoczyło, to słowa Barona po zakończeniu show. Aleksander Milwiw-Baron przekazał, że po raz pierwszy został ojcem. Sandra Kubicka urodziła dziecko. Chłopiec czy dziewczynka? Teraz wszystko już jasne!

Sandra Kubicka urodziła. Baron potwierdził płeć i imię dziecka

Po tym, jak prowadzący koncert Maciej Rock i Maciej Dowbor zaprosili do siebie po występie członków grupy Afromental, Baron chwycił za mikrofon i przekazał pilne wieści. Okazuje się, że Sandra Kubicka urodziła!

Na świecie pojawił się chłopiec. „Mam bardzo ważny komunikat dla mnie, mam nadzieję, że dla was również. Chciałem was serdecznie wszystkich zaprosić do powitania na świecie i zrobienia wielkiego hałasu dla naszego syna Leonarda Milwiw-Barona oraz najdzielniejszej mamy świata, Sandry Milwiw-Baron. Kocham was bardzo!”, wykrzyczał.

Publiczność oszalała z zachwytu, prowadzący zaś zaczęli gratulować muzykowi. Tym samym wiadomo, że artysta i modelka powitali na świecie synka. Kiedy przyszedł na świat? To jego mama zdradziła za pośrednictwem Instagramu. Leonard urodził się 16 maja 2024 roku o 2.11 w nocy w Szpitalu Świętej Rodziny w Warszawie. Właśnie poród był powodem zniknięcia Sandry Kubickiej z mediów społecznościowych...

„Widzę wasze wszystkie wiadomości. Widzę troskę, zmartwienie i masę wsparcia. Niedługo do was wrócę i wytłumaczę wszystko, obiecuję. Przechodzę przez najtrudniejszy okres w moim życiu. Potrzebuję jeszcze troszkę czasu, aby się pozbierać. Żyję, dziękuję, doceniam, kocham”, napisała poruszona na Instagramie. Dziś wiemy, że poród nie przebiegał bez komplikacji...

Czytaj także: Niedawno się zaręczyli, teraz ogłosili, że zostaną rodzicami. Wielka miłość Sandry Kubickiej i Barona pokonała każdy kryzys

Fot. Instagram: sandrakubicka

Sandra Kubicka, Baron, Ślub
Fot. InstaStories Sandry Kubickiej fot. Natalia Poniatowska

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron w dniu ślubu, kwiecień 2024 roku

Sandra Kubicka: tak mówiła o imieniu dla dziecka

O tym, że zostaną rodzicami, Sandra Kubicka i Baron poinformowali w trakcie minionych świąt Bożego Narodzenia. Cztery miesiące później natomiast, w kwietniu, wzięli ślub w tajemnicy. Ostatnie półroczne to dla nich zatem niezwykle intensywny czas. Mimo że modelka relacjonowała przebieg ciąży w mediach społecznościowych, nie zdradziła imienia dziecka. Ale – jak deklarowała w wywiadzie – kwestia ta nie była kością niezgody między zakochanymi. Od lat bowiem byli przekonani, że to właśnie to imię chcą nadać swojemu dziecku – ich decyzja była zatem jednomyślna. 

„Mamy od lat wybrane imię dla synka. Mam to samo, które chciał Alek i złożyło się idealnie, bo w ogóle nie było dyskusji. Wiedzieliśmy, że to będzie to imię. To jest imię polskie. Takie międzynarodowe. W każdym języku da się je wymówić. Nie wymyślamy żadnych dziwnych imion. Piękne, klasyczne, oldschoolowe imię”, zdradzała w rozmowie z portalem Jastrząb Post. 

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!  

Czytaj także: Przez wiele lat szukał tej jedynej, u boku Sandry Kubickiej się ustatkował. Życie uczuciowe Aleksandra Barona było burzliwe

Aleksander Milwiw-Baron, Polsat Hit Festiwal, 25.05.2024 rok
Fot. Screen @Polsat

Aleksander Milwiw-Baron, Polsat Hit Festiwal, 25.05.2024 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.