Bierzesz ślub? Zainspiruj się!

Aleksandra Charzewska 16 sierpnia 2018 08:04

Ostatnio na ślubnych kobiercach aż zawrzało od ilości gwiazd! Sakramentalne ,,tak'' powiedziały między innymi Joanna Krupa, Karolina Krupińska, Anna Karczmarczyk, Marta Kaczyńska i Kamila Nicpoń. Panie podczas najważniejszego dnia w życiu zaprezentowały nie tylko godne uwagi stroje, ale także ślubne fryzury, które mogą być inspiracją dla innych przyszłych panien młodych. Zobaczcie, jak się czesze w tym ślubnym sezonie!  

1/5
joanna krupa ślub, marta krupa
Copyright @instagram@martaandretti
1/5

Bardzo klasyczne upięcie z welonem na swoim ślubie zaprezentowała na swoim ślubie modelka Joanna Krupa. Fryzura przedziałkiem z boku, gładkim, nisko upiętym kokiem i delikatnie pofalowaną grzywką wyglądała bardzo elegancko. Zakładamy, że to będzie hit!

2/5
ślub Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Copyright @FORUM
2/5

Podobne rozwiązanie wybrała Paulina Krupińska. Tradycyjny charakter swojego ślubu podkreśliła klasyczną fryzurą. Nisko upięty, gładki kok z przedziałkiem na środku i delikatnie odbitą od twarzy grzywką podkreślił jej urodę i wpisał się w temat przewodni wesela.

3/5
Rafał Maślak i Kamila Nicpoń wzięli ślub, sesja ślubna
Copyright @Instagram/Rafał Maślak
3/5

Kamila Nicpoń powiedziała sakramentalne ,,tak" Rafałowi Maślakowi w bardzo prostej fryzurze, takiej, jaką często nosi na co dzień. Delikatnie pofalowane włosy, bez zbędnych dodatków były idealnym uzupełnieniem jej spektakularnej sukni.

4/5
ślub Marty Kaczyńskiej, lipiec 2018
Copyright @
4/5

Na Hollywoodzki look postawiła Marta Kaczyńska. Jej włosy zostały wysuszone suszarką przy użyciu dużej szczotki, która wygładza włosy i nadaje im specyficzny wygląd. Taką fryzurę od dawien dawna kochają gwiazdy kina!

5/5
Anna Karczmarczyk, ślub Anny Karczmarczyk
Copyright @Insatgram @anna_karczmarczyk
5/5

Kobiety z tak dziewczęcą urodą, jaką posiada aktorka Anna Karczmarczyk mogą sobie pozwolić na więcej. Grube, miękkie loki będą dobrze komponowały się ze skromnym welonem i prostą sukienką. Tą stylizacją należy się inspirować! 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.