O TYM SIĘ MÓWI

Wiemy, jak wyglądało wesele Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki!

Nie zgadniecie do jakiego utworu zatańczyli pierwszy taniec…

Olga Figaszewska 6 sierpnia 2018 11:45

W czwartek, 26 lipca Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub. Po czterech latach związku stanęli na ślubnym kobiercu! Zakochanym wszystko udało się zachować w tajemnicy. Nikt nie przypuszczał, że para pobierze się w środku tygodnia! Na jaw wychodzi coraz więcej szczegółów na temat samej uroczystości, a także wesela młodej pary! Jak wyglądało? Do jakiego utworu państwo młodzi zatańczyli pierwszy taniec?

Ślub Pauliny Krupińskiej-Karpiel i Sebastiana Karpiela-Bułecki

Uroczystość odbyła się w pięknej drewnianej świątyni w Kościelisku. A radosną nowinę o zaślubinach małżonkowie obwieścili za pośrednictwem Instagrama. Zarówno Sebastian Karpiel-Bułecka lider zespołu Zakopower jak i Paulina Krupińska zdecydowali się na bogato zdobione stroje w góralskim stylu. Modelka wyglądała tego dnia zachwycająco w białej spódnicy z motywem kwiatowym, wyszywanym gorsecie, haftowaną białą koszulą, a zamiast szpilek przywdziała – kierpce! A całość dopełniały czerwone kolczyki i korale. W ten sposób okazali szacunek tradycji. W tym stroju panna młoda wytrwała do północy. Potem przebrała się w drugą suknię z atelier Violi Piekut. Magazyn Flesz dowiedział się, że była połączeniem tradycji z nowoczesnością.

W tym wyjątkowym dniu, zakochanym towarzyszyła rodzina, najbliżsi przyjaciele. Świadkową panny młodej była Małgorzata Bachleda-Curuś. Nie zabrakło również Marceliny Zawadzkiej i Rozalii Mancewicz. Paulina Krupińska  postanowiła przyjąć nazwisko męża. Oczywiście ze względów zawodowych nie chciała rezygnować ze swojego. Teraz będzie nazywała się Krupińska-Karpiel.

Wesele Pauliny Krupińskiej Karpiel i Sebastiana Karpiela-Bułecki: gdzie się odbyło?

Po uroczystości wszyscy udali się na wesele! Jak donosi magazyn Flesz, przyjęcie odbyło się w hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem. Co ciekawe, miejsce należy do Adama Bachledy-Curusia. Jego syn Adam wraz  z żoną, Małgorzatą byli świadkami młodej pary. Trudno się dziwić, że przyłożono wszelkich starań, by wesele wypadło perfekcyjnie. Sala została przystrojona kompozycjami z jasnych kwiatów. Motywem przewodnim dekoracji była parzenica, która zdobiła również ślubne menu, etykiety i zaproszenia.

Paulina i Sebastian Karpielowie zatańczyli swój pierwszy taniec do utworu Pawła Domagały, Weź nie pytaj. „Nie przygotowali żadnej specjalnej choreografii. Postawili na spontan”, zdradził magazynowi jeden z gości.

Podczas przyjęcia nie zabrakło niespodzianek! Sebastian Karpiel-Bułecka zadedykował swojej małżonce jeden z utworów Zakopower. Z kolei Paulina Krupińska nie pozostała u dłużna. Wraz z Olkiem Klepaczem zaśpiewała największy hit Formacji Nieżywych Schabuff, Klub wesołego szampana. Zaskoczeniem było również to,  że para zrezygnowała z oczepin. „Paulina rzuciła tylko bukiet, który trafił w ręce jedne z najbliższych przyjaciółek”, czytamy.

Rodzina i przyjaciele bawili się przy największych polskich i światowych przebojach. Podobno wesele skończyło się o 6 rano. Następnego dnia Paulina i Sebastian urządzili poprawiny w góralskiej knajpie.

Podróż poślubna

Czy Paulina Krupińska-Karpiel i Sebastian Karpiel-Bułecka planują podróż poślubną? Na chwilę obecną niczego nie planują. Zwłaszcza, że na przełomie czerwca i lipca spędzili z dziećmi tydzień za granicą. Do końca wakacji zostają z Tosią i Jędrkiem na Podhalu. Jeśli wszystko pójdzie po ich myśli, może uda im się wyjechać tylko we dwoje jesienią.  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.