Anna Karczmarczyk, ślub Anny Karczmarczyk, Pascal Litwin
Fot. Instagram @pascalitwin
O TYM SIĘ MÓWI

Pierwszy taniec pary młodej... Anna Karczmarczyk podzieliła się intymnym zdjęciem ze ślubu!

To wyjątkowo romantyczna fotografia

Gabriela Czernecka 9 sierpnia 2018 21:58
Anna Karczmarczyk, ślub Anny Karczmarczyk, Pascal Litwin
Fot. Instagram @pascalitwin

Nowe zdjęcie ze ślubu Anny Karczmarczyk trafiło do sieci. Aktorka znana z roli w Na dobre i na złe  oraz serialu Za marzenia na początku lipca wyszła za mąż. Wiadomością o zaręczynach podzieliła się z internautami w sieci, ale ślub zachowała dla siebie. Ceremonia odbyła się w tajemnicy. Rąbka tajemnicy jeszcze tego samego dnia uchylił pan młody, a po kilku dniach sama Ania podzieliła się wyjątkową fotografią ze ślubu,  ale dopiero dziś Karczmarczyk zdecydowała się podzielić tak intymnym zdjęciem!

Zdjęcie ze ślubu Anny Karczmarczyk: pierwszy taniec z mężem

Ślub Anny Karczmarczyk odbył się w tajemnicy, ale jeszcze tego samego dnia pan młody podzielił się dobrą informacją. Jego śladem podążył jeden z gości, Stefano Terrazzino. Dopiero kilka dni po uroczystości fotografię ze ślubu zamieściła sama panna młoda. Na niej mieliśmy okazję podziwiać suknię ślubną Anny Karczmarczyk oraz jej śwież poślubionego męża.

Kim jest partner Anny Karczmarczyk? To Pascal Litwin, znany producent telewizyjny. Związany jest również z branżą PR i marketingiem. Para chętnie zamieszcza w sieci wspólne fotografie pełne czułości. Jedna z nich podzielili się z internautami, gdy się zaręczyli.

Ceremonię zaślubin postanowili jednak zachować tylko dla siebie, z dala od mediów. Anna Karczmarczyk wzięła ślub 7 lipca 2018 roku. Przypomnijmy, że tego samego dnia ślub wzięła również Dominika Gwit. Dziś aktorka podzieliła się w sieci wyjątkowo intymnym zdjęciem, na którym mamy okazję podziwiać parę w... pierwszym tańcu! To naprawdę piękna i romantyczna fotografia! Zobaczcie sami.  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.