Z OSTATNIEJ CHWILI

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń wzięli ślub!

Gdzie i kiedy odbyła się uroczystość? 

Olga Figaszewska 14 sierpnia 2018 20:35

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń wzięli ślub! Gdzie i kiedy odbyła się uroczystość? 

Ślub Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń

Odkąd Rafał Maślak oświadczył się swojej wieloletniej partnerce, Kamili Nicpoń w mediach spekulowano, kiedy para stanie na ślubnym kobiercu. Pojawiało się coraz więcej szczegółów dotyczących tego niezwykłego wydarzenia. Jednak okazuje się, że zakochanym udało się utrzymać uroczystość w tajemnicy. Para pobrała się 14 sierpnia. A o tym wyjątkowym dniu poinformowali goście państwa młodych w relacjach na Instagramie. 

Już kilka miesięcy temu Rafał Maślak przekonywał, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Model podkreślał wówczas, że chciałby wziąć ślub w maju. 

„Z rodziną jesteśmy w kontakcie, bo to będzie na pewno duże, polskie, rodzinne wesele na 200 osób. Mamy zżytą rodzinę, dlatego są na bieżąco informowani o wszystkim”, zdradził. Podobno w kwestii organizacji ślubu, para zaufała jednej z profesjonalnych firm. Jak udało się dowiedzieć  kilka miesięcy temu magazynowi Gwiazdy, uroczystość miała odbyć się w zabytkowym pałacyku na Mazowszu.  

Kim jest żona Rafała Maślaka, Kamila Nicpoń? 

Żona Mistera Polski 2014 pochodzi z Leszna i ma 26 lat. Kamila Nicpoń studiowała biologię na Uniwersytecie Zielonogórskim. Zakochani poznali się na planie teledysku disco polo. Kamila od razu zwróciła na siebie uwagę Rafała. Para spotykała się od czterech lat. Dopiero rok temu Rafał Maślak oświadczył się ukochanej.

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.