marcelina zawadzka
Fot. Instagram @marcelina_zawadzka
O tym się mówi!

Marcelina Zawadzka powiększyła usta? Efekt mówi sam za siebie...

Prezenterka na zdjęciu wygląda nieco inaczej!

Aleksandra Frankowska 21 maja 2021 15:27
marcelina zawadzka
Fot. Instagram @marcelina_zawadzka

O urodzie Marceliny Zawadzkiej mówi się od dawna. Modelka i prezenterka ma przepiękną figurę i długie blond włosy, które są jej znakiem rozpoznawczym. Grono fanów Marceliny wciąż rośnie. Na jednym z jej zdjęć na Instagramie dopatrzyli się oni czegoś niezwykłego… Czyżby prezenterka poprawiła swoją urodę i powiększyła usta? Na najnowszym zdjęciu jej usta są zdecydowanie większe. Jak teraz wygląda Marcelina Zawadzka?

Czytaj też: „Komplikacje są widoczne”. Marcelina Zawadzka przeszła koronawirusa

Marcelina Zawadzka powiększyła usta

Miss Polonia 2011, Marcelina Zawadzka słynie z niesamowitej urody. Jej naturalność, pewność siebie i dystans sprawiają, że ma bardzo wielu fanów. Chociaż jej przygoda z TVP już się zakończyła, w dalszym ciągu realizuje wiele nowych projektów. Najnowsze zdjęcie, które pokazała na Instagramie bardzo eksponuje jej wydatny biust. Różowy dres przykuwa również wzrok do pięknych włosów, ale internauci zwrócili uwagę na coś zupełnie innego. Czy Marcelina Zawadzka powiększyła usta?

Zobacz też:  Marcelina Zawadzka pokazała wnętrze przytulnej sypialni!

Pani Marcelino pani naturalne usta są najpiękniejsze na świecie, proszę już więcej nic z nimi nie robić. Niech robią to ci, których usta są niedoskonałe. Pani są Perfect bez wypełniaczy. Traci przez to pani na oryginalnym, zjawiskowym wyglądzie - napisała jedna internautka, a druga stwierdziła, że w pełni się z nią zgadza.

Gwiazda nie odniosła się do komentarzy, jednak trzeba stwierdzić, że wyraźnie jej usta zmieniły rozmiar. Być może to optyczna iluzja spowodowana błyszczykiem?

Jak Wam się podoba Marcelina Zawadzka na najnowszym zdjęciu? 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.