Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O tym się mówi!

Marcelina Zawadzka pozuje w skąpym bikini na egzotycznych wakacjach!

Towarzyszy jej Michał Szpak!

Aleksandra Frankowska 5 marca 2021 16:27
Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Uroda Marceliny Zawadzkiej zachwyca na każdym kroku. Modelka i prezenterka telewizyjna to przykład prawdziwej Słowianki o jasnych włosach i oczach. Gwiazda ponownie wybrała się na egzotyczne wakacje, tym razem do Meksyku, gdzie towarzyszy jej przyjaciel, Michał Szpak. Zawadzka na zdjęciach pozuje w skąpym bikini i nie może opędzić się od komplementów fanów w swoich social mediach.

Marcelina Zawadzka wybrała się do Meksyku

Gwiazda odpoczywa teraz w ciepłych krajach, dokąd udała się z Michałem Szpakiem. Wiele osób zupełnie nie wiedziało, że gwiazdy TVP się przyjaźnią. Teraz wszystko wyszło na jaw, a ich zachwycające zdjęcia robią furorę w sieci. Widać, że świetnie się razem bawią!

Marcelina Zawadzka pozuje w bikini i pokazuje zgrabną sylwetkę

Fani prezenterki nie mogą oderwać oczu od jej zgrabnego ciała, którego pozazdrościłaby jej każda kobieta. Zawadzka mocno eksponuje swoje walory na zdjęciach, które chętnie wrzuca na Instagram. Tym, którzy przebywają w zimnej Polsce z pewnością włączyła się lekka zazdrość – brakuje nam ciepła i takich widoków, jakie ma modelka!

Swoją drogą, Marcelina Zawadzka ma całkiem pokaźną kolekcją kostiumów kąpielowych. Niemal na każdym zdjęciu pozuje w innym - musztardowym, czerwonym, w panterkę, a nawet w geometryczne wzory. W każdym wygląda oczywiście zjawiskowo! 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.