Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O tym się mówi!

Marcelina Zawadzka pozuje w skąpym bikini na egzotycznych wakacjach!

Towarzyszy jej Michał Szpak!

Aleksandra Frankowska 5 marca 2021 16:27
Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Uroda Marceliny Zawadzkiej zachwyca na każdym kroku. Modelka i prezenterka telewizyjna to przykład prawdziwej Słowianki o jasnych włosach i oczach. Gwiazda ponownie wybrała się na egzotyczne wakacje, tym razem do Meksyku, gdzie towarzyszy jej przyjaciel, Michał Szpak. Zawadzka na zdjęciach pozuje w skąpym bikini i nie może opędzić się od komplementów fanów w swoich social mediach.

Marcelina Zawadzka wybrała się do Meksyku

Gwiazda odpoczywa teraz w ciepłych krajach, dokąd udała się z Michałem Szpakiem. Wiele osób zupełnie nie wiedziało, że gwiazdy TVP się przyjaźnią. Teraz wszystko wyszło na jaw, a ich zachwycające zdjęcia robią furorę w sieci. Widać, że świetnie się razem bawią!

Marcelina Zawadzka pozuje w bikini i pokazuje zgrabną sylwetkę

Fani prezenterki nie mogą oderwać oczu od jej zgrabnego ciała, którego pozazdrościłaby jej każda kobieta. Zawadzka mocno eksponuje swoje walory na zdjęciach, które chętnie wrzuca na Instagram. Tym, którzy przebywają w zimnej Polsce z pewnością włączyła się lekka zazdrość – brakuje nam ciepła i takich widoków, jakie ma modelka!

Swoją drogą, Marcelina Zawadzka ma całkiem pokaźną kolekcją kostiumów kąpielowych. Niemal na każdym zdjęciu pozuje w innym - musztardowym, czerwonym, w panterkę, a nawet w geometryczne wzory. W każdym wygląda oczywiście zjawiskowo! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?