Marcelina Zawadzka maluje toalete
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Marcelina Zawadzka pokazała wnętrze przytulnej sypialni!

Gwiazda bardzo zaangażowała się w dekorację swoich pomieszczeń!

Aleksandra Frankowska 3 lutego 2021 12:27
Marcelina Zawadzka maluje toalete
Fot. Instagram

Marcelina Zawadzka od jakiegoś czasu chętnie pokazuje na Instagramie swoje wnętrza. Trudno się dziwić – są wyjątkowe i przyciągają oko każdego. Widzieliśmy już jej łazienkę, a teraz zdecydowała się zaprezentować sypialnię. Jak Zawadzka urządziła to miejsce?

Marcelina Zawadzka odpoczywa na urlopie

Po odejściu z TVP Marcelina Zawadzka bardzo odpoczywa. Skupiła się na sobie i nowym związku z Tomaszem Włodarczykiem. Para wybrała się wspólnie na romantyczne wakacje do Meksyku, skąd również mogliśmy oglądać niezwykłe zdjęcia Marceliny i jej pięknej figury.

Marcelina Zawadzka pokazała sypialnię – jak wygląda?

Najnowsze zdjęcie na Instagramie gwiazdy pokazuje wnętrze jej sypialni. Trzeba przyznać, że prezenterka ma gust – pomieszczenie jest bardzo przytulne i minimalistyczne. Drewniane łóżko, lampki nocne oraz dekoracyjne oświetlenie sprawiają, że wszystko wygląda bardzo domowo i rodzinnie.

Czas na moje kolejne aranżacyjne szaleństwa.
Ostatnio mogliście dostrzec, jak dekorowałam obrazkami i plakatami całą łazienkę aż po sufit – zaczęła post.

Na ścianach można zobaczyć też dekoracje w postaci obrazów i plakatów. Prezenterka opowiedziała o tym w opisie zdjęcia.

Dziś za to możecie zobaczyć jak w prosty sposób za sprawą fantastycznych plakatów wspólnie z @desenio odmieniłam swoją sypialnię.
Sypialnia to miejsce szczególne, gdzie możemy śnić i marzyć, więc postawiłam na plakaty związane z kosmosem, hehehe i surfingiem. który kocham ale jest tak trudny i u nas ciężko dostępny, że marzę o tym ( może kiedyś zrealizuje te marzenia i jeszcze będę śmigać po falach) (…) – napisała.

Jak Wam się podoba jej sypialnia?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.