Marcelina Zawadzka maluje toalete
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Marcelina Zawadzka pokazała wnętrze przytulnej sypialni!

Gwiazda bardzo zaangażowała się w dekorację swoich pomieszczeń!

Aleksandra Frankowska 3 lutego 2021 12:27
Marcelina Zawadzka maluje toalete
Fot. Instagram

Marcelina Zawadzka od jakiegoś czasu chętnie pokazuje na Instagramie swoje wnętrza. Trudno się dziwić – są wyjątkowe i przyciągają oko każdego. Widzieliśmy już jej łazienkę, a teraz zdecydowała się zaprezentować sypialnię. Jak Zawadzka urządziła to miejsce?

Marcelina Zawadzka odpoczywa na urlopie

Po odejściu z TVP Marcelina Zawadzka bardzo odpoczywa. Skupiła się na sobie i nowym związku z Tomaszem Włodarczykiem. Para wybrała się wspólnie na romantyczne wakacje do Meksyku, skąd również mogliśmy oglądać niezwykłe zdjęcia Marceliny i jej pięknej figury.

Marcelina Zawadzka pokazała sypialnię – jak wygląda?

Najnowsze zdjęcie na Instagramie gwiazdy pokazuje wnętrze jej sypialni. Trzeba przyznać, że prezenterka ma gust – pomieszczenie jest bardzo przytulne i minimalistyczne. Drewniane łóżko, lampki nocne oraz dekoracyjne oświetlenie sprawiają, że wszystko wygląda bardzo domowo i rodzinnie.

Czas na moje kolejne aranżacyjne szaleństwa.
Ostatnio mogliście dostrzec, jak dekorowałam obrazkami i plakatami całą łazienkę aż po sufit – zaczęła post.

Na ścianach można zobaczyć też dekoracje w postaci obrazów i plakatów. Prezenterka opowiedziała o tym w opisie zdjęcia.

Dziś za to możecie zobaczyć jak w prosty sposób za sprawą fantastycznych plakatów wspólnie z @desenio odmieniłam swoją sypialnię.
Sypialnia to miejsce szczególne, gdzie możemy śnić i marzyć, więc postawiłam na plakaty związane z kosmosem, hehehe i surfingiem. który kocham ale jest tak trudny i u nas ciężko dostępny, że marzę o tym ( może kiedyś zrealizuje te marzenia i jeszcze będę śmigać po falach) (…) – napisała.

Jak Wam się podoba jej sypialnia?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.