Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Marcelina Zawadzka pokazała wspólne zdjęcia z ukochanym!

Para wypoczywa w górach

Olga Figaszewska 9 stycznia 2021 15:08
Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Marcelina Zawadzka jest szczęśliwie zakochana. Prezenterka odnalazła miłość i od pewnego czasu nie ukrywa swojej radości. Wraz z ukochanym, Tomaszem Włodarczykiem wybrała się niedawno w kolejną podróż! Zdjęciami z zimowego urlopu podzieliła się za pośrednictwem Instagrama.

Zimowe wakacje Marceliny Zawadzkiej

Marcelina Zawadzka spędza cudowne chwile w kurorcie narciarskim w Szwajcarii. To kolejny wyjazd, który prezenterka może zaliczyć do udanych. Wcześniej wypoczywała w słonecznym Meksyku. Teraz także wakacje spędza w towarzystwie partnera i znajomych.

Szusuje po stokach i zachwyca się górskimi krajobrazami. Relacje, które zamieszcza na Instagramie robią wrażenie na jej obserwatorach.

Niedawno prezenterka podzieliła się z fanami serią nowych fotografii, na których pozuje z ukochanym na tle górskich szczytów. Widać, że świetnie się bawią! Takich widoków można im pozazdrościć!

Kim jest partner Marceliny Zawadzkiej? 

Nieoficjalnie Życie na gorąco podawało, że Tomasz Włodarczyk jest biznesmenem, zajmującym się architekturą. A jego pasją jest koszykówka. ,,Połączyło ich wspólne grono znajomych i podobne spojrzenia na świat. Dzielą też pasje — motoryzację i sport", donosił tygodnik.

Niedawno w sieci pojawiły się także doniesienia, że para się zaręczyła. Ale spekulacje szybko zdementował ukochany Marceliny Zawadzkiej w rozmowie z Twoim Imperium. 

My życzymy zakochanym wszystkiego co najlepsze!  

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.