Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Marcelina Zawadzka pokazała wspólne zdjęcia z ukochanym!

Para wypoczywa w górach

Olga Figaszewska 9 stycznia 2021 15:08
Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Marcelina Zawadzka jest szczęśliwie zakochana. Prezenterka odnalazła miłość i od pewnego czasu nie ukrywa swojej radości. Wraz z ukochanym, Tomaszem Włodarczykiem wybrała się niedawno w kolejną podróż! Zdjęciami z zimowego urlopu podzieliła się za pośrednictwem Instagrama.

Zimowe wakacje Marceliny Zawadzkiej

Marcelina Zawadzka spędza cudowne chwile w kurorcie narciarskim w Szwajcarii. To kolejny wyjazd, który prezenterka może zaliczyć do udanych. Wcześniej wypoczywała w słonecznym Meksyku. Teraz także wakacje spędza w towarzystwie partnera i znajomych.

Szusuje po stokach i zachwyca się górskimi krajobrazami. Relacje, które zamieszcza na Instagramie robią wrażenie na jej obserwatorach.

Niedawno prezenterka podzieliła się z fanami serią nowych fotografii, na których pozuje z ukochanym na tle górskich szczytów. Widać, że świetnie się bawią! Takich widoków można im pozazdrościć!

Kim jest partner Marceliny Zawadzkiej? 

Nieoficjalnie Życie na gorąco podawało, że Tomasz Włodarczyk jest biznesmenem, zajmującym się architekturą. A jego pasją jest koszykówka. ,,Połączyło ich wspólne grono znajomych i podobne spojrzenia na świat. Dzielą też pasje — motoryzację i sport", donosił tygodnik.

Niedawno w sieci pojawiły się także doniesienia, że para się zaręczyła. Ale spekulacje szybko zdementował ukochany Marceliny Zawadzkiej w rozmowie z Twoim Imperium. 

My życzymy zakochanym wszystkiego co najlepsze!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.