Marcelina Zawadzka, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM, Iza Grzybowska/MAKATA, Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

„Komplikacje są widoczne”. Marcelina Zawadzka przeszła koronawirusa

Prezenterka wciąż odczuwa skutki choroby

Olga Figaszewska 5 lutego 2021 15:51
Marcelina Zawadzka, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM, Iza Grzybowska/MAKATA, Instagram

Marcelina Zawadzka po raz pierwszy opowiedziała o chorobie. Gwiazda zmagała się z zakażeniem koronawirusa. Prezenterka wyznała, że wciąż odczuwa skutki COVID-19.

Marcelina Zawadzka o koronawirusie

Prezenterka jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. W mediach społecznościowych publikuje zdjęcia z wyjazdów, a te zapierają dech w piersiach jej wielbicieli. Niedawno podczas jednej z relacji na InstaStories Marcelina Zawadzka wyznała, że przeszła zakażenie koronawirusem. Z chorobą zmagała się kilka miesięcy temu. Prezenterce udało się pokonać wirusa, ale okazuje się, że skutki choroby odczuwa do dziś. Po raz pierwszy zabrała głos w tej sprawie.

Marcelina Zawadzka odwiedziła teraz rodziców. Skorzystała z uroków okolicznej przyrody i postanowiła pobiegać. Prezenterka kocha sport i zajmuje on bardzo ważne miejsce w jej życiu. Zauważyła, że po przebyciu choroby, niektóre aktywności są dla niej dużym obciążeniem, a wcześniej nie stanowiły dla niej żadnego problemu. Jej organizm jest wymęczony.

„Postanowiłam przebiec się naokoło jeziora, tak mniej więcej 8-10 kilometrów, jakoś tak. Zazwyczaj robiłam to w godzinę i w ogóle nie było problemu, jednak ten rok jest taki dziwny i te >>pocovidowe<< komplikacje są widoczne. Nawet u mnie czasami, jak chcę gdzieś podbiec, czy wchodzę na wysokie schody, to czuję zmęczenie ”, wyznała Marcelina Zawadzka.

Prezenterka powoli wraca do formy i regularnie ćwiczy.

„Pierwsze 2 kilometry poszłam z rodzicami na spacer. (...) Później chyba około 8 kilometrów za jednym zamachem, takiego truchtu. Ale na szczęście się nie zatrzymywałam i teraz muszę tylko mieć motywację, żeby nie zaprzestać i po prostu biegać ”, dodała w kolejnym filmiku.

Życzymy dużo zdrowia! Mamy nadzieję, że skutki choroby szybko miną. 

Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.