Malgorzata-Rozenek-Majdan-powiekszyla-usta?
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Z życia gwiazd

Małgorzata Rozenek ćwiczy w domu i wraca do formy po ciąży! 

Przeszkadza jej jednak pewna część ciała, która zachwyciła fanów!

Aleksandra Frankowska 4 sierpnia 2020 12:31
Malgorzata-Rozenek-Majdan-powiekszyla-usta?
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan kilka miesięcy temu została po raz trzeci mamą. Tym razem na świat przyszedł mały Henryk, który stał się oczkiem w głowie rodziców. Gwiazda na bieżąco relacjonowała w social mediach cały przebieg ciąży. Obecnie pracuje nad swoją sylwetką i pragnie jak najszybciej wrócić do formy i dawnej figury. Na Instagramie Rozenek można zobaczyć na bieżąco relacje z jej ćwiczeń, którymi motywuje także inne młode mamy do pracy nad własną sylwetką.

Rozenek zdradza swój sekret na piękną figurę po ciąży 2020

Małgorzata Rozenek rozpoczęła intensywne treningi. Gwiazda chce jak najszybciej odzyskać dawną sylwetkę. Rozenek trenuje pod czujnym okiem Lidii Wierzbowskiej, która wciąż motywuje młodą mamę do pracy nad swoim ciałem, dobierając dla niej odpowiednie ćwiczenia. Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek już wygląda świetnie – a co dopiero, kiedy treningi zaczną dawać efekty.

To wszystko tylko tak łatwo wygląda. Lidia Wierzbowska jest katem! Przed nami jeszcze daleka droga, ale gdzieś tam błyska iskierka

Intensywny program ćwiczeń dla młodych mam

Rozenek na zdjęciach i filmach prezentuje swoim odbiorcom – zwłaszcza kobietom – zestawy ćwiczeń, które przygotowała dla niej trenerka. Większość z nich odbywa się z wykorzystaniem piłki, która pozwala na wzmocnienie mięśni głębokich, a te po ciąży są wyjątkowo osłabione. Najnowsze zdjęcie Rozenek w białych legginsach i szarym sportowym biustonoszu zrobiło furorę na jej Instagramie. Fani skomplementowali biust gwiazdy, który po ciąży jest jeszcze dość duży. Ta jednak nie była aż tak entuzjastyczna, jak jej obserwatorzy.

Karmię. (...) Jak on mnie już denerwuje. Czekam z utęsknieniem, aż się unormalizuje, bo teraz "co trzy głowy to nie jedna.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poćwiczone 💪 z @lidiawierzbowska 🧚‍♀️ a jak Wy zaczęliście tydzień? 😁

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fifty shades of blue 💙 by @lukaszjemiol

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.