Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek w eleganckim garniturze od polskiego projektanta pozuje... z alpakami!

Wybrała odpowiedni look do okazji?

Paulina Filipowicz 1 sierpnia 2020 18:29
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan słynie z kobiecego i eleganckiego stylu. Jej looki są zawsze idealnie dobrane do okazji i zgodne z obowiązującymi trendami, jednak bazą w jej szafie są ponadczasowe klasyki. Małgosia stawia na dobrze dopasowane sukienki, marynarki oraz szpilki lub czółenka. Jak się okazuje, nawet w okolicznościach natury, nie rezygnuje z elegancji. Gwiazda pojawiła się w hodowli alpak w nietypowej do sytuacji stylizacji.

Małgorzata Rozenek w białym eleganckim garniturze pozuje z alpakami

Małgorzata Rozenek-Majdan niecałe dwa miesiące temu została mamą po raz trzeci, a już wraca do zawodowych obowiązków. Gwiazda w zeszłym tygodniu po raz pierwszy po porodzie pojawiła się na salonach w towarzystwie męża i trzech synów. Ponadto, Małgosia wróciła do sportowych treningów, jak również nagrywa kolejne odcinki programu Projekt Lady. Na planie zdjęciowym prezentuje się zjawiskowo w eleganckich stylizacjach. Jak widać, nawet w weekend poza miastem nie rezygnuje z nonszalanckich looków.

Małgosia na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w... zagrodzie z alpakami. Urocze zwierzęta przypadły do gustu prezenterce, która przyznała w komentarzu: "kilka alpak i życie od razu staje się piękniejsze". Małgosia zaprezentowała się w szykownej stylizacji - miała na sobie biały garnitur od polskiego projektanta Roberta Czerwika. Gwiazda zaprezentowała również pięknie ułożoną fryzurę i pełen makijaż. Fani nie kryli zachwytu na wyglądem Małgosi:

"Pani Małgosiu...jaka Pani śliczna"

"Ślicznie Pani wygląda...:) Makijaż fryzurka...cudo"

"Piękna Ty" - pisali fani w komentarzach.

A jak Wam się podoba taki look? Czy to odpowiednia stylizacja na taką okazje?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kilka alpak🦙 i życie od razu staje się piękniejsze 😜 #coutrylife

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry ☀️🦙

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.