Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek w eleganckim garniturze od polskiego projektanta pozuje... z alpakami!

Wybrała odpowiedni look do okazji?

Paulina Filipowicz 1 sierpnia 2020 18:29
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan słynie z kobiecego i eleganckiego stylu. Jej looki są zawsze idealnie dobrane do okazji i zgodne z obowiązującymi trendami, jednak bazą w jej szafie są ponadczasowe klasyki. Małgosia stawia na dobrze dopasowane sukienki, marynarki oraz szpilki lub czółenka. Jak się okazuje, nawet w okolicznościach natury, nie rezygnuje z elegancji. Gwiazda pojawiła się w hodowli alpak w nietypowej do sytuacji stylizacji.

Małgorzata Rozenek w białym eleganckim garniturze pozuje z alpakami

Małgorzata Rozenek-Majdan niecałe dwa miesiące temu została mamą po raz trzeci, a już wraca do zawodowych obowiązków. Gwiazda w zeszłym tygodniu po raz pierwszy po porodzie pojawiła się na salonach w towarzystwie męża i trzech synów. Ponadto, Małgosia wróciła do sportowych treningów, jak również nagrywa kolejne odcinki programu Projekt Lady. Na planie zdjęciowym prezentuje się zjawiskowo w eleganckich stylizacjach. Jak widać, nawet w weekend poza miastem nie rezygnuje z nonszalanckich looków.

Małgosia na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w... zagrodzie z alpakami. Urocze zwierzęta przypadły do gustu prezenterce, która przyznała w komentarzu: "kilka alpak i życie od razu staje się piękniejsze". Małgosia zaprezentowała się w szykownej stylizacji - miała na sobie biały garnitur od polskiego projektanta Roberta Czerwika. Gwiazda zaprezentowała również pięknie ułożoną fryzurę i pełen makijaż. Fani nie kryli zachwytu na wyglądem Małgosi:

"Pani Małgosiu...jaka Pani śliczna"

"Ślicznie Pani wygląda...:) Makijaż fryzurka...cudo"

"Piękna Ty" - pisali fani w komentarzach.

A jak Wam się podoba taki look? Czy to odpowiednia stylizacja na taką okazje?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kilka alpak🦙 i życie od razu staje się piękniejsze 😜 #coutrylife

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry ☀️🦙

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.