Magdalena Lamparska, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Magdalena Lamparska zaskakuje szaloną metamorfozą. W takiej fryzurze jeszcze jej nie widzieliśmy!

„Jak Katarzyna Grochola”, zachwycają się fani!

Marta Cieplak 1 kwietnia 2021 12:30
Magdalena Lamparska, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Magdalena Lamparska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Widzowie pokochali ją za rolę w serialu 39 i pół, gdzie grała u boku Tomasza Karolaka. Od tego czasu jej kariera wciąż nabiera tempa. Tylko w 2020 roku pojawiły się aż trzy filmy z jej udziałem: W rytmie serca, 365 dni i Banksterzy. Teraz Magdalena znów jest na planie nowej produkcji, choć na razie nie zdradza jej tytułu. Ale pokazuje za to, jak będzie w niej wyglądać! Jej zdjęcie zrobiło furorę, bo wygląda na nim jak... młoda Katarzyna Grochola!

Nowa fryzura Magdaleny Lamparskiej - loki jak u Grocholi

Na zdjęciu, które opublikowała na Instagramie w pierwszym momencie wręcz trudno ją rozpoznać. Aktorka ma bowiem burzę jasnych loków, w których wygląda zupełnie inaczej niż zwykle. Sądząc po kolorze wygląda na to, że to afro zostało wyczarowane na naturalnych włosach Magdy Lamparskiej. Jak Wam się podoba?

Plopping to genialna metoda stylizowania kręconych włosów!

Fani są zachwyceni nowym lookiem aktorki i zasypują ją komplementami:

Ależ pięknie 😍😍

Ależ super pani Magdo 😍

Mega❤️prawie nie poznałam🙋🏼‍♀️😘

Pojawiły się też głosy, że Magdalena Lamparska w tych loczkach wygląda jak... młoda Katarzyna Grochola. I musimy przyznać, że faktycznie coś w tym jest!

Ala Grochola 😉

Wow! Moje pierwsze wrażenie - młoda Kasia Grochola 😍

Jak Wam się podoba nowe wcielenie Magdy Lamparskiej? Chcielibyście żeby miała loki na stałe? Czy wolicie ją w długich, prostych włosach?

Magdalena Lamparska, Anna Skura i Katarzyna Herman pokazały się bez włosów! Zrobiły to w szczytnym celu!

Magdalena Lamparska pokazała zaskakującą metamorfozę!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…