Magdalena Lamparska, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Magdalena Lamparska wyjawiła prawdę o rodzinnym dramacie!

Aktorka po raz pierwszy o przyjściu synka na świat...

Konrad Szczęsny 13 stycznia 2019 17:31
Magdalena Lamparska, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Nikt nie wiedział, że za przyjściem jej synka na świat kryje się dramat. Magdalena Lamparska urodziła pierwsze dziecko w październiku 2017 roku. Przy okazji 27. finału WOŚP aktorka podzieliła się na Instagramie niezwykle osobistą historią i wyjawiła, że mały Tymoteusz przetrwał po narodzinach tylko się dzięki pomocy fundacji Jerzego Owsiaka...

Magdalena Lamparska po raz pierwszy o rodzinnym dramacie: Mój syn przyszedł na świat dzięki WOŚP

„Mój synek potrzebował wsparcia po urodzeniu. Na każdym inkubatorze widniało czerwone serduszko. Dzieci, które leżały obok nas, były wielkości dłoni urodzone ok. 25-30 tygodnia”, wspomina wyraźnie poruszona Magdalena Lamparska pod zdjęciem z synkiem, które opublikowała na Instagramie.

Wyjawiła, że tylko dzięki zaangażowaniu lekarzy i pielęgniarek mały Tymoteusz jest dzisiaj zdrowym i pełnym sił chłopcem.

„Nazywałam wszystkie Panie Pielęgniarki oraz Lekarzy - Aniołami, którzy przez 24 h na dobę monitorowali czy wszystko jest w porządku z tymi kruszynkami, których rączki były tak maleńkie.... takie... Nie traktujmy dzisiejszego dnia jako fajnej imprezy. To co robi Jurek Owsiak@fundacjawosp to ratunek dla dzieci! Sprzęt medyczny zakupiony z zebranych pieniędzy ratuje życie! Wspieram całym sercem! Gramy po raz 27!”, zaapelowała aktorka.

Dołączamy się do jej prośby  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czasami jesteśmy tak bardzo zajęci swoimi sprawami, swoimi problemami, myślimy, że coś nas nie dotyczy, trudne sytuacje dotykają przecież innych nie nas. Orkiestra Świątecznej Pomocy gra, świetne koncerty, mnóstwo znanych twarzy, światełko do nieba, cały dzień można posiedzieć przed telewizorem lub wyjść na główny plac w mieście, coś się będzie działo... Mój synek potrzebował wsparcia po urodzeniu. Na każdym inkubatorze widniało czerwone serduszko. Dzieci, które leżały obok nas były wielkości dłoni urodzone ok 25-30 tygodnia. Nazywałam wszystkie Panie Pielęgniarki oraz Lekarzy - Aniołami, którzy przez 24 h na dobę monitorowali czy wszystko jest w porządku z tymi kruszynkami, których rączki były tak maleńkie.... takie... Nie traktujmy dzisiejszego dnia jako fajnej imprezy. To co robi Jurek Owsiak i @fundacjawosp to ratunek dla dzieci! Sprzęt medyczny zakupiony z zebranych pieniędzy ratuje życie! Wspieram całym sercem! Gramy po raz 27! #wosp #gramy #pomagamydzieciom #razemmożemywięcej

Post udostępniony przez Magdalena Lamparska (@magdalamparska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?