Jerzy Owsiak, VIVA! 2015 grudzien
Fot. BARTEK WIECZOREK/LAF AM
O tym się mówi!

Padł rekord podczas 32. finału WOŚP. Jurek Owsiak podał konkretną kwotę

Radości nie ma końca!

Aleksandra Frankowska 27 marca 2024 20:51
Jerzy Owsiak, VIVA! 2015 grudzien
Fot. BARTEK WIECZOREK/LAF AM

Cóż za dzień! Wszyscy wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mogą pękać z dumy. Jurek Owsiak podał do wiadomości oficjalnie, ostateczną kwotę, jaką udało się zebrać podczas 32. finału WOŚP.

Padł kolejny rekord WOŚP

To już oficjalnie! Jerzy Owsiak podczas dzisiejszej konferencji WOŚP przekazał radosną nowinę. Po miesiącach podliczania wszystkich datków, już wiemy, że zebrano rekordowe 281 mln 879 tys. 118 zł i 7 gr. Ta kwota jest niesamowita! To kolejny rekord Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

WOŚP 2024 logo
Fot. materiał prasowy WOŚP

"Za te pieniądze będziemy mogli bardzo skutecznie pomóc całej Polsce. Wszystkim oddziałom szpitalnym, które mają oddziały pulmonologiczne. Rozesłaliśmy już ankiety po wszystkich szpitalach. Teraz nasz komisja ekspertów ustala, o jakim sprzęcie będziemy mówili" — zaznaczył Owsiak.

ZOBACZ TEŻ: O tym, że ma jeszcze jedną córkę, dowiedzieliśmy się dopiero po jego śmierci. Robert Leszczyński doczekał się jej z uczestniczką „Baru”

wośp jamnik
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Jerzy Owsiak nie kryje wzruszenia

Co roku WOŚP budzi ogromne emocje, a gramy przecież do końca świata i o jeden dzień dłużej. Jerzy Osiak nie krył wzruszenia, kiedy przekazywał oficjalną informację o nowym rekordzie.

"To jest jeden dzień w roku, ale chcemy, żeby ten dzień trwał cały rok. Od 32 lat prosimy wszystkich, aby, jeśli mają ochotę, brali w tym udział. Za nami 32. finał, którego celem były płuca po pandemii" — powiedział Jerzy Owsiak.

Wierzymy, że w przyszłym roku padnie kolejny rekord! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.