Anna Przybylska z dziećmi, Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/MOVE
WOŚP

Wyjątkowa pamiątka po Annie Przybylskiej trafiła na aukcję WOŚP!

Co można wylicytować?

Weronika Kostyra 12 stycznia 2019 19:50
Anna Przybylska z dziećmi, Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/MOVE

Co roku gwiazdy przekazują na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozmaite przedmioty. Niektóre z nich mają dla nich szczególne znacznie. Wszystkie łączy jedno – środki uzyskane z ich sprzedaży w całości wpływają na konto Fundacji Jurka Owsiaka. Tegoroczne hasło to „Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”. Do Fundacji dołączył Jarosław Bieniuk, przekazując wyjątkową pamiątkę po Annie Przybylskiej. Co można wylicytować?

Zdjęcie Anny Przybylskiej na aukcji WOŚP

Na aukcję wystawiono wyjątkowe zdjęcie Anny Przybylskiej z dziećmi – Oliwią, Szymonem i Jasiem. Pochodzi ono z sesji VIVY! i wykonano je w 2012 roku na sopockiej plaży. Fotografia jest pięknie oprawiona i z pewnością ucieszyłaby każdego fana aktorki. Osoba, która je wylicytuje spotka się z jej rodziną – dzieci osobiście przekażą zdjęcie. Obecna cena zdjęcia to 1000 złotych, ale to końca aukcji zostało jeszcze kilka godzin!

Przed nami 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 13 stycznia w całej Polsce, a także za granicą, sztaby będą zbierać pieniądze dla Fundacji. W zeszłym roku po podliczeniu wszystkich datków okazało się, że zebrano 126 373 804,34 złotych. Czy tym razem rekord także zostanie pobity? 

Anna Przybylska z dziećmi na okładce Vivy

Anna Przybylska
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.