Anna Przybylska z dziećmi, Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/MOVE
WOŚP

Wyjątkowa pamiątka po Annie Przybylskiej trafiła na aukcję WOŚP!

Co można wylicytować?

Weronika Kostyra 12 stycznia 2019 19:50
Anna Przybylska z dziećmi, Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/MOVE

Co roku gwiazdy przekazują na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozmaite przedmioty. Niektóre z nich mają dla nich szczególne znacznie. Wszystkie łączy jedno – środki uzyskane z ich sprzedaży w całości wpływają na konto Fundacji Jurka Owsiaka. Tegoroczne hasło to „Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”. Do Fundacji dołączył Jarosław Bieniuk, przekazując wyjątkową pamiątkę po Annie Przybylskiej. Co można wylicytować?

Zdjęcie Anny Przybylskiej na aukcji WOŚP

Na aukcję wystawiono wyjątkowe zdjęcie Anny Przybylskiej z dziećmi – Oliwią, Szymonem i Jasiem. Pochodzi ono z sesji VIVY! i wykonano je w 2012 roku na sopockiej plaży. Fotografia jest pięknie oprawiona i z pewnością ucieszyłaby każdego fana aktorki. Osoba, która je wylicytuje spotka się z jej rodziną – dzieci osobiście przekażą zdjęcie. Obecna cena zdjęcia to 1000 złotych, ale to końca aukcji zostało jeszcze kilka godzin!

Przed nami 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 13 stycznia w całej Polsce, a także za granicą, sztaby będą zbierać pieniądze dla Fundacji. W zeszłym roku po podliczeniu wszystkich datków okazało się, że zebrano 126 373 804,34 złotych. Czy tym razem rekord także zostanie pobity? 

Anna Przybylska z dziećmi na okładce Vivy

Anna Przybylska
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?