Magdalena Lamparska, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Magdalena Lamparska pokazała zdumiewającą metamorfozę!

Aktorka schudła aż 10 kilogramów

Sabina Zięba 1 września 2020 10:05
Magdalena Lamparska, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Choć Magdalena Lamparska nigdy nie należała do grona osób przy kości, jeszcze kilka lat temu wyglądała całkiem inaczej i była kilka kilogramów grubsza. Teraz aktorka przypomniała o tym w mediach społecznościowych i opublikowała porównawcze zdjęcia. Zobaczcie, jak wyglądała!

Magdalena Lamparska kiedyś i dziś

Wiadomo, że Magdalena Lamparska grywa w przeróżnych produkcjach już od kilkunastu lat, jednak to występ w serialu TVN pt. 39 i pół, z Tomaszem Karolakiem w roli głównej, przyniósł jej rozpoznawalność. Choć realizowano go w 2008 roku, wydawało się, że od tamtej pory aktorka za bardzo się nie zmieniła. Teraz sama zaskoczyła fanów i opublikowała w mediach społecznościowych porównawcze zdjęcia, które prezentują zdumiewającą różnicę.

W niedzielę 30 sierpnia Lamparska na swoim Instagramie powróciła do przeszłości i pokazała zdjęcie sprzed dekady, gdy pozowała na ściance, sprawiając wrażenie niezwykle skromnej oraz nieśmiałej. Kolejna fotografia pochodzi natomiast z sesji zdjęciowej dla Twojego Stylu i prezentuje odważną, świadomą i pewną siebie kobietę, którą obecnie jest Magdalena. Dzięki temu porównaniu, widać, jak dużą przeszła metamorfozę. Podobno wymarzoną sylwetkę osiągnęła przez konsekwencję i ciężką pracę.

Pod postem napisała: „To pierwsze zdjęcie jest z mojej ukochanej sesji dla magazynu Twój Styl autorstwa Filipa Zwierzchowskiego. Drugie to różnica 10 lat mniej i 10 kg więcej. To ta sama osoba. Dziewczyna, która stała się kobietą, która wie, czego nie chce i jest otwarta na to, co chce. Nie boi się ciężkiej pracy (też nad sobą), konsekwencji, zmiany, żeby być lepszą i móc więcej. Jak jest u Ciebie? Idź swoją drogą. Słuchaj swojej intuicji i serca. Śmiej marzyć”.

Pod fotografiami momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani piszą: „Znam Cię w obu wersjach i niezaprzeczalnie przeszłaś kawał drogi ze sobą, ale obie uwielbiam”, „Wyglądasz obłędnie”, „Waga to tylko liczba. Zawsze piękna i mega zabawna” czy „Piękna na obu zdjęciach”.

A Wy jak uważacie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magdalena Lamparska (@magdalamparska)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.