Kim Kardashian
Fot. instagram.com/kimkardashian/
Ze świata urody

Kim Kardashian zmieniła fryzurę po rozstaniu z Kanye!

Gwiazda wyraźnie rozkwitła!

Aleksandra Frankowska 14 stycznia 2021 17:27
Kim Kardashian
Fot. instagram.com/kimkardashian/

Mówi się, że kiedy kobieta rozstaje się z mężczyzną, zmienia fryzurę. Ta teoria potwierdza się w przypadku Kim Kardashian, która właśnie rozstała się z Kanye Westem. Na swoim Instagramie celebrytka zaprezentowała nową fryzurę, która zdecydowanie dodała jej uroku!

Kim Kardashian rozstała się z Kanye Westem

Kiedy 6 lat temu Kim Kardashian wychodziła za mąż za rapera Kanye Westa, nikt nie spodziewał się, że małżeństwo się zakończy. Para wychowuje wspólnie czwórkę dzieci. Ich życie wydawało się bajeczne, jednak rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Ostatnich kilka miesięcy było dla celebrytki bardzo trudne. Kanye mierzy się z zaburzeniami osobowości, a w poprzednim roku postanowił nawet kandydować na prezydenta USA, ujawniając przy tym wiele rodzinnych sekretów. Gwiazda w pewnym momencie powiedziała dość.

Kim Kardashian po rozstaniu z Kanye zmieniła fryzurę

Od kilku tygodni para nie jest już widywana razem, a walka Kim o to małżeństwo poszła na marne. Na jej Instagramie widać jednak zupełnie nową energię i jak się okazuje… fryzurę! Kardashianka postanowiła odświeżyć kolor, nieco go rozjaśnić i wycieniować włosy. Wygląda zjawiskowo!

Kim postawiła również na nowe uczesanie – zawadiacki, wysoki kucyk bardzo ją odmłodził! Podoba Wam się w nowym wydaniu? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.