Kim Kardashian i Kanye West kochają minimalizm?
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Kanye West jest gejem? Zdradzał Kim Kardashian z mężczyznami! 

Te doniesienia zelektryzowały międzynarodowe media

Konrad Szczęsny 8 stycznia 2021 11:41
Kim Kardashian i Kanye West kochają minimalizm?
Fot. East News

Kilka dni temu amerykański portal show-biznesowy Page Six opublikował informację, że Kim Kardashian i Kanye West po niemal siedmiu latach małżeństwa rozwodzą się. Na jaw wychodzą teraz kulisy tej decyzji. Podobno raper zdradził najsłynniejszą celebrytkę świata z... mężczyzną! Domniemany kochanek odniósł się do tych rewelacji. Co napisał Jeffree Star? To dosyć zaskakujące...

Rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa 

Mimo że w ich związku nie działo się najlepiej od jakiegoś czasu, mało kto podejrzewał, że para zdecyduje się na ten ostateczny krok. Tym bardziej, że wychowują czwórkę dzieci: 7-letnią North, 5-letniego Sainta, prawie 3-letnią Chicago i 1,5- rocznego Psalma (ostatnią dwójkę urodziła surogatka). Parą są od 2012 roku, ślub wzięli natomiast 24 maja 2014 roku. Jednak wszystko wskazuje, że to koniec małżeństwa Kim Kardashian i Kanye Westa!

„Utrzymują to w tajemnicy, ale prawda jest taka, że skończyli ze sobą. Kim zatrudniła Laurę Wasser (znaną prawniczkę, która specjalizuje się w rozwodach gwiazd – red.) i trwają już rozmowy dotyczące ugody”, zdradził informator w rozmowie z portalem „Page Six”.

Ochłodzenie relacji między małżonkami ma potwierdzać kilka faktów. Ostatnie wspólne zdjęcie zamieścili w mediach społecznościowych 22 listopada ubiegłego roku. Na palcu celebrytki próżno również szukać obrączki. Co więcej, Kanye West nie wybrał się wraz z całą rodziną na egzotyczne wakacje – zamiast tego, pozostał na swoim ranczo w stanie Wyoming.

„Kim namówiła Kanye, aby pojechał do Wyoming, żeby mogli już żyć osobno, a przy okazji po cichu załatwić sprawy związane z separacją i rozwodem. Skończyła z nim”, podkreśla proszący o zachowanie anonimowości znajomy w rozmowie z Page Six. To jednak nie koniec zmian w życiu najsłynniejszej członkini rodu Kardashianów! Ma ona planować... rozpoczęcie zawodowej kariery.

„Poważnie myśli o przystąpieniu do egzaminu adwokackiego i zostaniu prawnikiem, poważnie myśli o swojej kampanii dotyczącej reform więziennictwa. W międzyczasie Kanye mówił o kandydowaniu na prezydenta i innych szalonych bzdurach, a ona ma po prostu tego dość”, twierdzi przyjaciel rodziny.

Na tym jednak nie koniec...

Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się przez zdrady rapera? Sypiał z mężczyznami

Szybko zaczęto spekulować, że celebrytka dysponuje niezbitymi dowodami na zdrady męża. Co więcej, raper miał oddawać się miłosnym igraszkom z... mężczyznami. Wśród nich uwaga mediów skupia się najbardziej na modelu, wizażyście i youtuberze, posługującym się pseudonimem Jeffree Star. 

Plotki te mocno podsycała gwiazda TikToka, Ava Louise. Mimo że nie jest ona zbyt wiarygodnym autorytetem, trafiły na podatny grunt. O homoseksualnej orientacji Kanye Westa spekulowano już od jakiegoś czasu. Nigdy jednak nie było na to twardych dowodów. Aż do teraz...

Zauważano m.in., że domniemany kochanek rapera napisał w ostatnim czasie na Twitterze „gotowy na niedzielną mszę”, co miało być nawiązaniem do zjazdów religijnych, których organizatorem jest mąż Kim Kardashian. Jeffree Star sugestie o łączącej go intymnej relacji z Kanye Westem miał zamieścić w jednej ze swoich piosenek z 2009 roku. Wówczas to insynuował, że odbył z nim stosunek seksualny. Z kolei w 2011 roku za pośrednictwem Twittera miał dziękować raperowi za wspólnie spędzoną noc, jednak po jakimś czasie wpis został usunięty.

Jeffree Star, Włochy, 17.03.2018 rok
Fot. Rosdiana Ciaravolo/Getty Images

Jeffree Star, Włochy, 17.03.2018 rok
Fot. Rosdiana Ciaravolo/Getty Images

Jeffree Star w Bolonii, 17.03.2018 rok

Jeffree Star o romansie z Kanye Westem

Co ciekawe, Jeffree Star z nagraniu opublikowanym w serwisie Youtube stanowczo dementuje te sensacyjne spekulacje. Nie szczędzi też szyderstw i złośliwości tym, którzy są ich autorami. 

„Ja i Kanye nigdy się nie spotykaliśmy, a cała ta sytuacja jest śmiechu warta. Rozumiem, czemu ludzie się z tego śmieją. Wspominałem co prawda o Kanye w swojej piosence z 2009 roku, ale włączył mi się wtedy Eminem i razem z nim wymieniłem z 50 znanych osób”, wyjaśnia celebryta.

Co ciekawe, oberwało się również samemu Westowi. Jeffree Star twierdzi – oględnie rzecz ujmując – że raper nie jest zupełnie w jego typie...

„Jestem singlem. Z nikim nie sypiam. To wszystko jest bardzo dziwne, to nie ma sensu. Powiem to po raz kolejny... Lubię bardzo wysokich mężczyzn”, stwierdził z właściwą sobie złośliwości youtuber.

Wcześniej informacje te dementowało również źródło E! News, które jest w bliskim kontakcie z rodziną Kardashianów. Czy słowa Jeffree Stara definitywnie zakończą spekulacje? Biorąc pod uwagę sensacyjną naturę tej plotki, należy w to wątpić...  

Kim Kardashian i Kanye West z czwórką dzieci:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.