Paola Egon
Fot. instagram@paolaegonu
O NICH SIĘ MÓWI

Włoska siatkarka spotyka się z reprezentantką Polski! 

Kim jest dziewczyna Paoli Egonu?

Monika Katarzyna Krupska 14 listopada 2018 14:30
Paola Egon
Fot. instagram@paolaegonu

Paola Egonu ma dopiero 19 lat, a już jest na ustach wszystkich mediów. Wszystko za sprawą znakomitego półfinału w siatkówce. Reprezentantka Włoch poprowadziła swoją drużynę do zwycięstwa. Siatkarki w zaciętym półfinale zwyciężyły 3:2 z Chinami. Niestety w finale Mistrzoswt Świata przegrały z Serbkami 2:3. Po ostatnim meczu Włoszka udzieliła wywiadu Corriere della Sera, po którym zrobiło się naprawdę głośno.  Co takiego powiedziała?

Paola Egonu coming out

Zapytana, o to co zrobiła po przegranej Paola Egonu bez wachania odpowiedziała, że zadzwoniła do swojej dziewczyny! „Wróciłam do hotelu i zadzwoniłam do swojej dziewczyny. Płakałam, a ona mnie pocieszała i mówiła, że porażki nie są przyjemne, ale to lekcje, z których należy się uczyć”, odpowiedziała siatkarka na pytanie. Zaskoczona szczerością Egonu dziennikarka ponownie dopytała, czy aby na pewno chodziło jej o dziewczynę. „Tak”, usłyszała w odpowiedzi.

Na reakcję innych mediów nie trzeba było długo czekać. Włoski dziennik La Gazzetta dello Sport opublikował zdjęcie Paoli, gdy ta wymienia czułe pocałunki z byłą reprezentantką Polski, Katarzyną Skorupą! Polka od swojej ukochanej jest starsza o 14 lat. Parze życzymy wszystkiego dobrego.  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Tylko w VIVIE! inspirująca rozmowa z KATARZYNĄ SKRZYNECKĄ o tym, dlaczego postanowiła wrócić do figury 30-latki. „Prezes” ROBERT GÓRSKI i MONIKA SOBIEŃ-GÓRSKA o tym, czy ich życie przypomina… kabaret. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI o tym, co robi, kiedy cały dom zaśnie.