jamnik Agnieszka i Karolina, narzeczone z Top model
Fot. Instagram maschines
O TYM SIĘ MÓWI

Historia homoseksualnej pary zachwyciła jurorów Top model! Kim są Agnieszka i Karolina?

Tylko jedna z nich przeszła dalej...

Rafał Kowalski 10 września 2020 11:57
 jamnik Agnieszka i Karolina, narzeczone z Top model
Fot. Instagram maschines

Wczorajszy odcinek Top model obfitował w momenty wzruszeń, radości i uczestników, których historie zachwyciły jurorów. Jednym z bardziej wyjątkowych momentów było pojawienie się na scenie zakochanych w sobie piękności. Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska są ze sobą od 3 lat. Zaręczone panie już planują ślub w Barcelonie! Co mówiły w programie? Tylko jedna z nich przeszła dalej…

Historia Agnieszki i Karoliny z Top model 9

Na co dzień Agnieszka zajmuje się marketingiem, zaś Karolina jest zawodniczką MMA i trenerką. Narzeczone wzajemnie namawiały się, by wziąć udział w programie, bo lubią próbować nowe rzeczy. Przy okazji Agnieszka, która osiąga sukcesy w biznesie pojawiła się w show dla swoich bliskich. „To jest taki paradoks, bo człowiek całe życie dąży, by być na szczycie. A gdy już na nim jest, to powstaje pustka. A tak naprawdę nie wiem czy to było moje własne marzenie czy może chciałam spełnić plany rodziców, które mieli na moje życie”, mówiła przed kamerami.

Gdy trzymając się za ręce para pojawiła się przed jurorami programu, Karolina zaznaczyła od razu, że jest tu ze swoją narzeczoną. Kasia Sokołowska pomogła uczestniczkom wybrać odpowiednie stroje i przygotować je do przejścia na szpilkach przed jej kolegami z komisji. Ostatecznie wszyscy byli zgodni, że tylko jedna z pań ma szansę na karierę przed obiektywem. „„Karolina jesteś piękną kobietą, masz piękne ciało. Każdy to widzi, ale jak weszłaś na wybieg to nie widzę Cię w tym programie. Agnieszko, z kolei w tobie jest coś wyjątkowego i chodź z nami dalej”, mówiła Joanna Krupa. „Mam nadzieję, że Top model nie będzie zwykłą przygodą, ale osiągnę coś jeszcze”, powiedziała szczęśliwa Agnieszka, którą narzeczona do końca wspierała nie dając do zrozumienia, że jest jej smutno z powodu własnej porażki.

Karolina i Agnieszka znane były niektórym widzom już przed programem. Obie prowadzą bowiem popularne konta na Instagramie a także wspólny kanał na YouTubie – PowerGirls, na którym pokazują swoje codzienne życie.

Myślicie, że Agnieszka zajdzie daleko w programie? Tak czy tak życzymy dużo miłości!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Skrzeczkowska (@maschines)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Skrzeczkowska (@maschines)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kibicujecie dziewczynom? 😍 #topmodel #topmodelpolska #couple #casting #model #beamodel #beauty

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.